Pay2Phone kullanıma açıldı!

Bir Türk markası olan Pay2Phone, dünyanın alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek.

Pay2Phone kullanıma açıldı!
Pay2Phone kullanıma açıldı!

Uluslararası mobil cüzdan Pay2Phone, 5 bin bayiiyle hizmete açıldı. Tüketicinin, kredi kartı veya banka hesabı kullanmadan, sadece cep telefonu numarasıyla internet üzerinden yapacağı tüm harcamalarda kullanabileceği Pay2Phone, kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Dünyada bir ilk olan, uluslararası mobil cüzdan sistemi Pay2Phone, tüm para birimlerini kullanarak, para göndermeye ve internet üzerinden alışveriş yapmaya farklı bir boyut getiriyor. Pay2Phone kullanıcıları, yerli ya da yabancı, hangi GSM operatöründen hizmet alırlarsa alsınlar, istedikleri para birimiyle cep telefonlarını kullanarak internet üzerinden alışveriş yapabilecekler. Pay2Phone, ekonominin teknolojiye bağımlı hale geldiği günümüzde, tamamen Türk sermayesiyle, farklı sektörlerden ortak ilgiye sahip genç Türk girişimciler tarafından, tüketicilerin ihtiyaçlarını düşünerek geliştirildi.

Pay2Phone kullanıcıları, kendilerine en yakın Pay2Phone bakiye yükleme noktasına giderek nakit olarak ya da uluslararası online satıcıların farklı ödeme sistemleriyle Pay2Phone hesaplarına kolay ve hızlıca bakiye yükleyebiliyor ve Pay2Phone uluslararası mobil cüzdan ile anlaşmalı web sitelerinden, "Pay2Phone ile öde" seçeneğini kullanarak; cep telefonu numaralarını, parolalarını ve sms ile gelen onay kodlarını yazarak alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Pay2Phone, yapılan tüm işlemleri tek kullanımlık sms şifre ile güvence altına alıyor. Kolay ve güvenli kullanımı ön planda tutan Pay2Phone, oluşturduğu yaygın bayi ağı ve çeşitli yükleme seçenekleri sayesinde, kısa süre içinde herkesin kolay ulaşabileceği uluslararası bir sistem olmayı hedefliyor.

Web: www.pay2phone.com

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Girişimciler çok genç yaştalar yanılmıyorsam. Tabii yaşlarının bu tür projelerde bir önemi yok ama Türkiye şartlarında ne denir bilemedim. Umarım başarılı olurlarda, hep beraber gururlanırız.

Genç yaşta böyle büyük projeleri çıkarta bilen Türk gençlerine başarılar diliyorum. Genellikle yabancı şirketlerin desteğini görüyoruz kullanım alanlarında günden güne büyüyeceğine inanıyorum.

Videosunu izlemek için : http://www.youtube.com/watch?v=lrtpFfU41ls

Girişimci kardeşlerimi tebrik ediyorum yolunuz açık olsun ...

Sistemi kullandım ve gayet memnun kaldım ne yalan soyleyeyim bu sistem internet üzerinden alısverişi kolay ve keyifli hale getirdi :)

kontür yok ki ne alış-verişi :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir