Plastik iPhone 6C, bu sene geri gelebilir!

Apple, yeni bir dedikoduya göre 2015'in ikinci yarısında üç iPhone birden piyasaya sürebilir!

Plastik iPhone 6C, bu sene geri gelebilir!

Yeni söylentiler doğru çıkarsa 2015'in ikinci yarısında üç farklı iPhone ile tanışabiliriz.

Dedikodunun kaynağı, ortaya attığı iddialarda her zaman isabet kaydetmemesiyle tanıdığımız DigiTimes. Yine de üç farklı iPhone, kulağa gerçeğe dönüşmeyecek kadar saçma gelmiyor. Sitenin kaynaklarına göre yeni cihazlar, Gorilla Glass 3 ile korunacak, NFC ve Touch ID parmak izi tarama işlevleriyle gelecek.

Apple'ın iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone 6C'nin ön panelleri için Japan Display ile ortaklık kuracağı, iPhone 6S Plus'ta Sharp'ın da katkısının bulunacağı söyleniyor. İddiaya göre iPhone 6S ve iPhone 6S Plus, işlemci olarak yeni A9 yonga setini kullanırken iPhone 6C'de A8 işlemci kullanılacak. Belki de en önemli iddia ise Apple'ın iPhone 5C'de 4 inç'lik ekranlara geri dönecek olması.

Apple'ın iPhone 6C'de nasıl bir tasarıma yer vereceği, iPhone 5C'nin plastik gövde tasarımını devam ettirip ettirmeyeceği merak konusu.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Apple in ucuzu mu var arkadas kendileri daha ucuza maledip benzer fiyattan suruyorlar piyasaya ki daha cok kar etsin

Apple Watch gibi berbat fikirleri hayata geçiren Apple'ın iPhone 5C ile yaşadığı hayal kırıklığından sonra böyle bir adım atacağını biliyordum. Hey, parlak tarafından bakalım: Bu fikir Apple Watch ile kıyaslandığında o kadar kötü değil.

Apple ucuz Telefon kavramını değiştirmediği müddetçe tutması mümkün değil. En azından yarı fiyata olması lazım. Başka türlü olmaz.

Her yeni iphone da yeni AX islemcisi ama genele baktiginda degisen birsey yok, fasa fiso.

hahahha ucuz mu? iphone 5c den gördük, çok ucuzdu :)))

Yav uzuza satmak için örneğin 700 liraya sattıkları telefonu zaten 100 liraya mal ediyor olurlar. E haliyle nokia 3310 dan hallice bir telefonu bile 700 liraya satmaya kalkarlar...

Bu saatten sonra 4 inclik telefon tutmaz ıphone 6 nın boyu ideal b ayrıca kimse plastik kapaklı ıphone o kadar para vermez 5c nerdeyse hiç satmamıstı

Gitsin Lumia 640XL'den örnek alsın. 1/3 f 2.2 ana kameralı, 5 mp ön kameralı 6 adet mid-end elektret kondansatör mikrofonuyla 5.1 video kaydı yapan bir telefon sadece 170 dolar.

Zaten normalinin içine birşey koymuyorlar.BU nasıl olur kimbilir.Adamlar 2000 tl ye işletim sistemi satıyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir