Prestigio'dan yeni Windows'lu tablet

Prestigio'nun Windows işletim sistemine sahip ilk tablet bilgisayar modeli Visconte, satışa sunuldu!

Siarhei Kostevich'in açıklamaları

Siarhei Kostevich'in açıklamaları

Prestigio Yönetim Kurulu Başkanı Siarhei Kostevich yaptığı açıklamada, "Prestigio Visconte, dokunmatik ekranlı hepsi bir arada bilgisayar Prestigio MultiBord ile birlikte eksiksiz bir çözüm sunarak iş ve eğitim dünyası işbirliklerini yeni bir seviyeye taşıyan çok önemli bir yeniliktir. Ayrıca her zaman olduğu gibi bunu cazip bir fiyatla sunuyoruz." dedi.
Prestigio Visconte'nin pazara sunulması hakkında bir açıklama yapan Microsoft Orta ve Doğu Avrupa Başkanı Don Grantham ise, "Windows, dünya üzerindeki 1 milyardan fazla kişinin hayatının temel bir parçası. Windows, eğlenceden iş hayatına, kurumsal BT yönetiminden internet uygulamalarına kadar diğer tüm işletim sistemlerinden daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. Yeni Windows işletim sistemli Prestigio tabletin tanıtılması ile birlikte daha fazla işyeri ve eğitim kurumunun Windows'un üstünlüklerinden yararlanmasını bekliyoruz. Bu yeni tablet Windows tabanlı cihaz ve uygulama ailesinin bir parçası olarak hem bireysel kullanıcıların hem de çalışanların en çok önem verdikleri işlerde güçlenmelerini sağlayacak." dedi.

Opsiyonel olarak sunulan ve stant olarak da kullanılabilen Prestigio Bluetooth Klavye ile daha kolay bir çalışma imkanı sunan Prestigio Visconte'nin IPS ekranı geniş bir görüş açısı sunarken canlı renkler ve yüksek kontrast oranı ile de beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Android değilmiş bu güzel işte :) tercihim her zaman Windows olacak.

Nerede satılıyor acaba? Ürünleri piyasaya çıkarıyorlar, almak istesen nerede alacaksın belli değil? Casper windows tablette aynı idi, televizyonda reklamları vardı. Kendi web sitesinde ürün bile yoktu. Şaka gibiler

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Siarhei Kostevich'in açıklamaları
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir