Rapidshare Android'de...

Eğer siz de inatla Rapidshare kullananlardansınız, size 1 değil, tam 2 müjdemiz birden var!

Rapidshare Android'de...

Popüler dosya hizmeti Rapidshare, bir değil; iki Android uygulamasını birden indirmeye sundu. Uygulamalar hem tabletlerde, hem de akıllı telefonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış.

Yeni uygulamalar Android 2.2'yi destekliyor ve iPhone / iPad uygulamasındaki işlevleri sunuyor. Entegre oynatıcı dosyaları doğrudan çalıştırabiliyor, resim ve videolar netteki alana yüklenebiliyor ve arkadaşlarla dosya alışverişi yapılabiliyor.

Uygulamanın iki sürümü var: Ücretsiz sürüm, Rapidshare'e paralı üye olan kullanıcılar için. Rapidshare'i ücretsiz kullananlar için ise uygulamanın fiyatı 3 Euro'nun biraz altında.

Her iki uygulamayı da, Googe Play Store üzerinden indirebilirsiniz...

Mehmet Ali Bahıt

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

telefona para ver kontör e para ver internete para ver uygulamaya para ver verde ver. Bu düzen degişmedikçe daima KORSANIZZ.

Çok hoş uygulama !

rapidshare kendini bitirdi. bir zamanlar efsaneydi evet ama şimdi hiç birşey. zaten bu devirde sunuculardan dosya indirenmi kaldı bilmiyorum. yaşasın torrent.

Ben de önemli bir şey sandım. :@

tek uygulama var 2 tane denmiş ama ben üyeler için ücretsiz olan sürümü gördüm sadece

O kadar emek verilecek ortaya bir hizmet çıkacak sende bunu bedava yap yoksa korsan kullanırım diyeceksin yokya o zaman sen bir uygulama yap devamlı güncel tut değişik işlevsellikler kat ve bunuda insanlık yararına bedava dağıt bizde faydalanıp dua edelim...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir