Retina'lı MacBook Air gelmeden önce...

Tüm gözler retina'lı MacBook Air'e çevrildi ama Apple, çok daha fazlasını sunmaya hazırlanıyor!

  • Cem Şancı
Retina'lı MacBook Air gelmeden önce...

Apple, geliştiriciler konferansı WWDC 2014'te uzun zamandır beklenen retina ekranlı MacBook Air'ini tanıtacak gibi görünüyor. Ancak retina ekranlı MacBook Air'lerden önce, Apple'ın önümüzdeki hafta 11 inç ve 13 inç ekranlı iki yeni MacBook Air ile açılış yapması bekleniyor. MacGeneration'ın ismini açıklamadığı ama güvenilir olduğunu iddia ettiği bir kaynaktan aldığı bilgiye göre, bu iki yeni MacBook Air, eski modellerden çok farklı olmayacak; sadece birkaç küçük donanım yükseltmesi içerecek.

Herkesin gözü retina ekranlı MacBook Air'e çevrilmişken, bu iki modelin çok fazla ilgi çekmesini beklemiyoruz. Eğer söylentiler doğru çıkarsa Apple, WWDC 2014 etkinliğinde şimdiye dek görülmüş en ince MacBook Air'i, retina ekran desteğiyle sahneye çıkartacak. Bu beklenen modelin ekran büyüklüğü ise, yine iddialara göre 12 inç olacak... 

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

altı üstü bir retina koyar 1500 dolardan aşağı satmaz. (bu yorum Macbook Pro'dan yazıldı)

niye ilgi çekmesin ki?

Defter gibi yaptılar güzel oldu.

Her 2 işletim sistemin hedef kitlesi ve kullanım amacı farklı elma ile armudu birbirine katıştırmamak gerekir

15 inchlik bir air cikarsalar keske...

bios u olmayan sistem nasıl çalışıyor hayret doğrusu çocuk bile sızar buna

@27 Nis 2014 09:01 bazen şaşırıyorum yorumlara. Macler kapalı kutu, trojan bile sayılıyken sen nasıl gelip cocuk bile sızar buna diyebiliyosun

@27 Nis 2014 14:53 anca üzerine su dökülürse o sızar onun dışında zor.

MacBook'ların kırpılmış işlemcili Intel versiyonlarını (mesela 2Ç+2HT'li i7) almayın sakın (özellikle 13" lerde). İlla alacaksanız, üst versiyonlarına bakın.

09:01 efi bios tan daha gelişmi bir sistem cahil ve bir bok bilmiş gibi davranan arkadaşım. Bu sene bilgisayarların 100 40' da efi kullanılıyor.

Sen de yorum yaz