Galaxy S5 Prime hakkında tüm bilinenler!

Samsung'un çok konuşulan "premium" cebi hakkında şimdiye kadar tüm öğrendiklerimiz...

Fiyatı ve ekranı

Fiyatı ve ekranı
Kaynak: PhoneArena

Fiyatı

S5 Prime'ın pahalı bir telefon olacağını söylediğimizde hiç şaşırmayacağınızı biliyoruz. Naver.com'un elde ettiği bilgiye göre telefonun SIM kilitsiz çıkış fiyatı, yaklaşık 880 dolar olacak. Cihazın Türkiye'deki fiyatı, vergiler eklendiğinde muhtemelen çok daha yüksek olacaktır. Dolayısıyla S5 Prime'ın Galaxy S5'ten pahalı olacağını söyleyebiliriz.

Ekranı

Galaxy S5 Prime'ın en önemli yeniliklerinden bir tanesinin ekranı olacağı düşünülüyor. İddiaya göre Samsung, telefonu 5.2 inç'lik 2.560x1.440 çözünürlüklü bir ekranla donatacak. Telefonun QHD ekranla geleceğini birkaç farklı kaynak "doğruluyor".

Galaxy S5'in en iyi telefon ekranlarından birine sahip olduğunu düşündüğümüzde, QHD ekranın ne kadar gerekli olduğunu tartışabiliriz. Ancak Samsung, Koreli rakibi LG'nin gerisinde kalmak istemiyor olsa gerek. LG'nin bir sonraki amiral gemisi cebi LG G3'ün QHD ekranla geleceği doğrulanmış durumda.

Bununla birlikte TK Tech News'un son zamanlarda internete sızdırdığı görüntülerde S5 Prime'ın "ön-üretim" sürümünün 1080p ekrana sahip olduğu görünüyordu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Şimdiden bu kadar iyi özellikler varsa 2050, 2150, 2350'li yıllarda nasıl telefonlar olacak merak içindeyim.

samsung neden apple ı taklit ediyor apple bir yenilik yapıyor samsung da alıyor onu kendi teline koyuyor ama hep öncü olan apple bence iphone 6 çıkmadan bu teli çıkarmazlar

Bence gelecek ne alüminyum metal kasalar da ne plastikte. Gelecek Cam da beyler. Çizilmeyen, kırılmalara karşı dayanaklı ve bükülebilir.

Bugün 07:43, Bugün 01:27 siz ne içtiniz kardeşim :)

samsung galaxy s5 s4'e oranla daha cok bir etki özellik yok o kadar

Bugün 07:45 su dunyadaki en gereksiz insan bence :D

Her samsung telefon cikmadan once metal kasali bir telefon cikip sasirmayi bekliyorsunuz ve yine plastik bir samsung cikip daha buyuk bir sok geciriyorsunuz.

Salsak samsuna plastık satamadı şimdi alternatif mi üretiyor

Samsung yurur beyler bu belli ne kadar rakip olursa olsun android devi SAMSUNG

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir