Samsung, 4 farklı Note 3 planlıyor olabilir!

Çok fazla Galaxy S4 sürümü olması kafanızı karıştırıyorsa, bir de bu Galaxy Note 3 haberini okuyun!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung, 4 farklı Note 3 planlıyor olabilir!

Güney Kore'den gelen son raporlara göre Samsung, Galaxy Note 3'ün bir değil dört farklı sürümünü ortaya çıkarabilir. Dedikoduya her ne kadar şüpheyle yaklaşmamız gerekse de Samsung'un Galaxy S4'te benzer bir strateji izlediğini biliyoruz.

ETNews web sitesine göre Eylül ayında ortaya çıkacak olan Galaxy Note 3, farklı teknik özellik seçenekleriyle sunulacak. Yeni Note 3'ler arasında üst düzey teknik özelliklere sahip bir Note 3, kısıtlı sayıda üretilecek bir model, LCD ekranlı daha uygun fiyatlı bir model bulunacak.

En üst düzey Galaxy Note 3, rapora göre 13 megapiksellik bir kameraya sahip olacak ve "yüksek kalitede maddelerden" üretilmiş olacak. Yani Samsung, sonunda cebinde alüminyum gibi plastikten farklı bir maddeyi kullanmayı düşünüyor olabilir. Bu Note 3'ün ekranı ise "kırılmayan" AMOLED olacak.

ET News'a göre diğer modeller, eskisi gibi plastik olacak. Bu Note 3'lerden biri 13 megapiksellik bir kamerayla gelecek ancak "geleneksel" AMOLED ekrana sahip olacak.

Rapor, işlemci, RAM ve diğer teknik özelliklerin modelden modele değişip değişmediği konusunda herhangi bir bilgi vermese de böyle bir farklılık olması da muhtemel.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

ellerindeki bütün prototipleri ürüne dönüştürüyorlar herhalde :p

@10 Tem 2013 13:41 doğrudur valla

bu kadar çok galaxy olması çöplük gibi görünüyor, samsung sanki ipten çöpten herşeyi masaüstüne dolduran düzensiz adam gibi :)

Aferim samsung devam et böyle bir daha samsung mu aylardır bekledigim cihaza bak

''Dedikoduya her ne kadar şüpheyle yaklaşmamız gerekse de '' bence de şüpheyle yaklaşılmalı, 3-4 adet model samsungun satış stratejisine ters gelir. en az 10-15 model bekliyorum. :)

yakında note 3 mini diye bildiğimiz s4'ü yuttururlar bize

note 3 istiyorun ama her gün yeni bi haber çıkıyo kafamı karıştırıyo bu ne yaa

farklı spen modelleri bekliyorum ben. note 2 ile zaten belli bir kaliteye ulaştık. fakat snote yeterince iyi değil. layer desteği yok en basitinden. umarım kalem odaklı bir note 3 görürüz

bu kafayla devam et samsung. nokia ve windows piyasayı ele geçirdiğinde iş işten geçmiş olacak.

samsung neyin peşindesin anlamadım ki sony ve nokia dan kral telefon geliyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play