Samsung'dan akıllı kameralara yeni üyeler!

Samsung, yüksek kalitede çekim yapan akıllı kameralarının arasına bu iki modeli de ekledi!

WB850F'nin zum lensi ve fazlası

WB850F yüksek zum lensi ile kullanıcıların en küçük detayları bile yakalamasına olanak tanıyarak en kaliteli çekimleri akıllıca gerçekleştiriyor. WB850F'de 21x optik zum (Samsung'un bugüne kadarki en yüksek zum özelliğine sahip fotoğraf makinesi) ve ST200F'te de 10x optik zum lensleri yer alıyor. Tüm detayları en çarpıcı şekilde yakalamak için bu zumlu modellerde 16 megapiksel bulunuyor. (WB850F'te 16.2 Megapiksel). WB850F'de ayrıca düşük aydınlatmalı ortamlarda dahi görüntü kirliliğini ve deformasyonu azaltan alanının öncüsü BSI CMOS sensör teknolojisi de yer alıyor. Bu kristal berraklığındaki detay WB850F modelinde de yer alan 3.0 inç VGA AMOLED ekranda tüm netliğiyle deneyimlenebiliyor.

Samsung Akıllı Fotoğraf Makinesi yeni üyeleri Full HD format fırsatı sunuyor

Kullanıcılar dünyanın neresinde olursa olsunlar Samsung'un akıllı seyahat fotoğraf makineleriyle çektikleri görüntüleri HD formatta paylaşabiliyorlar. WB850F Full HD çekim özelliği ile inanılmaz detayları yakalayabiliyor, 1080/60i çözünürlükte manzara resimleri çekebiliyor. ST200F'de ise benzersiz deneyimleri tüm canlılığı ve renkleri ile ölümsüzleştiren 720/30p HD çekim özelliği bulunuyor.

Hareketli Fotoğraf özelliği ile her resim canlanıyor

Samsung'un ST200F modelinde bulunan (Hareketli Fotoğraf) özelliği ile kullanıcılar normal bir fotoğrafta yer alan bir öğeyi canlandırabiliyor ve karenin içinde giren diğer her şeyi durdurabiliyor. Ardından fotoğraf makinesi üzerinde anında istediği düzenlemeleri yapabiliyor ve Wi-Fi özelliği ile bilgisayara gereksinim duymadan istedikleriyle paylaşabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Oturum açık kalsın

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir