Samsung Türkiye'den YouTube rekoru

Samsung Türkiye, popüler video sitesi YouTube'da bakın hangi rakamlara ulaşmayı başardı!

Samsung Türkiye'den YouTube rekoru

3 Ocak 2011'de yayın hayatına başlayan Samsung Türkiye Youtube kanalı, hem izlenme sayısı, hem de içerik zenginliği anlamında her geçen gün büyümeye devam ediyor. 2 milyondan fazla izlenme sayısı ile Türkiye'nin en çok izlenen 2. kurumsal kanalı olan Samsung Türkiye Youtube kanalı, socialbakers.com verilerine göre toplamda 456 video ile kurumsal kanallar arasında, içerikte Türkiye'de önde bulunuyor.

Samsung Türkiye Kurumsal Pazarlama Kıdemli Müdürü Ömer Suner konuyla ilgili açıklamasında, "Samsung Türkiye olarak; sosyal medyanın en güçlü olduğumuz alanlardan biri olmasından dolayı gurur duyuyoruz. Pazarlama stratejimizi her zaman dijital dünyayla entegre olacak şekilde geliştirdiğimiz için, tüketicilere doğrudan içeriğimizi ulaştırdığımız kanallar bizim için çok önemli birer araç görevi görüyor. Sosyal medyadaki etkinliğimizi, geçtiğimiz ocak ayından itibaren açtığımız Youtube kanalı ile her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Dünyanın en büyük video portalı olan Youtube'daki kanalımızın, Türkiye'de en çok izlenen kurumsal kanallar içerisinde ikinci sırada yer alması da, doğru yolda ilerlediğimizi kanıtlıyor. Kaliteli içeriği, doğru platformla tüketiciye ulaştırıyor olmak en öncelikli hedefimiz... Kullanıcılar, Youtube kanalımızda Samsung'la ilgili bütün gelişmeleri takip edebilirler" dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Evet görüyoruz ki insanlar burada 2.000 TL de olsa fakirler bizim tuğladan kullanamazlar diyerek yermeye çalışan bazı fanları S3,S2 ve Note sahipleri ağzının paylarını vermiş durumdalar. Kimse sizin oval zımbırtınıza muhtaç değil.Gösteriş uzmanları

@28 Ağu 2012 01:52 ha ha haa bu fanboylara baylıyorum ya netteki eğlence kaynağımız :))

Hayranları bile taklitir bu firmanın.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir