Samsung'dan farklı bir kavisli ekran patenti!

Samsung'un bir sonraki kavisli telefonu, bugünün Galaxy S6 edge modellerine hiç benzemeyecek!

Samsung'dan farklı bir kavisli ekran patenti!

Samsung, Galaxy Note Edge ile bizi kavisli ekrana sahip cep telefonları ile tanıştırmış, ardından da Galaxy S6 edge ile daha gelişmiş bir kavis deneyimi sunmayı başarmıştı. Fakat Güney Koreli şirketin elbette bununla yetinmesini beklememek gerekiyor. Kavis konusunda kendini geliştirmeyi sürdüren teknoloji devi, yeni ekran patentleri almış durumda.

Yeni aldığı kavisli ekran patentlerinin canlı örneklerini muhtemelen Samsung'un 2016 yılındaki cep telefonu modellerinde göreceğiz. Ancak bunlardan biri Galaxy S7 olmayacak. Henüz patent aşamasında olduğu için yeni ekranları sonraki modellerde görme ihtimalimiz daha yüksek.

Yeni patent çizimlerine baktığımızda, Samsung'un bu defa yan kenarlara doğru değil de, yukarı ve aşağı yönde kavisler üzerinde çalıştığını görüyoruz. Üst ve alt kenarlara doğru daha yuvarlak hatlar taşıyan yeni kavisler, böylece Samsung'un yeni kavisli ceplerine farklı bir bakış açısı getirecek.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

samsung ışınlanmayı bulsa yinede insanlara sevdiremeyecek kendini..

@09 Ekim 2015 20:13 Bizim insanımız hiçbir şey üretemez, üretilen her şeye pok atar.

ÇOOOOoooOOOoooOOOOoooOK fazla ve gereksiz model üretmeyim az model üretip adam akıllı yazılım ve teknik destek verse bence daha çok müşteri kazanır. Ama yıllardır vaz geçemedi bağımlılık heralde sürekli yeni cihaz çıkarmak SAMSUNG da.Millet telefonun hemen eskimesinden ve hızlı fiyat düşüşleri yüzünden telefonlarından soğumakta ve markadan vaz geçmektedir hala anlayamadılar.

Alınanı 2 hafta olmamış Galaxy S6 edge in takıldığına şahit oldum geçen gün. İnanılmaz bir olay yani, 4gb ram li 8 çekirdekli bir cihazın ekranı aşağı, yukarı bile kaydırırken takılmış olması beni benden aldı. Android çöplük kod toplamıdır, en son iOS güncellemeside öyle oldu mesela, iOS te androide bağladı.

Samsung bu kafayla bi kac sene icinde tüketecek kendini

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir