F-Secure'dan sanal sistemlere özel güvenlik

F-Secure, sanal makineleri tehditlerden korumaya yönelik yeni ürününü satışa sundu!

Her iki dünyanın en iyileri bir arada

Her iki dünyanın en iyileri bir arada

Her iki dünyanın en iyileri bir arada

F-Secure Security for Virtual and Cloud Environments, özel veya genel bulut üzerinde yer alan sanal makineleri zararlı yazılımlardan ve diğer siber tehditlerden korumak için tasarlandı. Ürün, sanal sistemlere yönelik proaktif davranış analizi ve istismar önleme sistemi sayesinde yeni nesil zararlı yazılımları ve saldırı girişimlerini etkin bir şekilde tanımlayarak engelleyebiliyor. Yüksek oranda sistem kaynağına ihtiyaç duyan zararlı yazılım tarama işlemi, sanal sistemlerin performansını etkilememek adına bu işe özel olarak kurgulanan F-Secure Scanning and Reputation Server tarafından gerçekleştiriliyor.

F-Secure tarafından sunulan sanal güvenlik çözümü, sanal masaüstü ve sunucuların mevcut sanallaştırma platformundan bir diğer sanallaştırma platformuna taşınması durumunda güvenlik çözümünün değiştirilmesi ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

Tüm platformlar kapsama alanında

F-Secure Security for Virtual and Cloud Environments, sanallaştırılmış ortamların yanı sıra, farklı özelliklere sahip fiziksel ve sanal makinelerin bir arada bulunduğu karma ortamlarda da kullanılabiliyor.

Ürün VMware, Citrix ve Microsoft Hyper-V dahil olmak üzere tüm yaygın sanallaştırma platformlarını destekliyor. Çözüme ait tüm parçalar merkezi olarak Policy Manager üzerinden yönetilebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Her iki dünyanın en iyileri bir arada
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir