Şimdi sıra tuvalet devrimine geldi!

Tuvalet kelimesi çok da çekici bir kelime olmayabilir ama bu tuvalete girmek için can atacaksınız!

  • Gökay Özbudak

Lüks tuvalet kavramı, tuvalet tableti Numi'yle beraber yepyeni bir boyut kazanıyor. Lüks tuvaletler özellikle Japonya'da çok büyük ilgi görüyor. Ancak bu tuvaletlerdeki kontroller, düğmeler ve tuşlar tuvalet kullanıcılarının kafasını oldukça karıştırıyordu. İşte Numi tablet bu kafa karışıklığına çözüm getiriyor.

Oldukça ufak görünen tablet, tuvaletin duvarında durabiliyor ya da elinize alıp kullanabiliyorsunuz. Dokunmatik ekrana sahip tablette, dokunmatiği sevmeyenler için düğmeler de mevcut. Numi tabletle tuvaletle kontrol edemediğiniz herhangi bir şey neredeyse yok gibi. Radyo dinlemek ya da istediğiniz müziği seçmenin çok basit seçenekler olarak kaldığı bu lüks tuvalette, oturağın sıcaklığını, ayak ısıtıcısının sıcaklığını, suyun basıncını ya da kurutucunun ısısını kontrol etmeniz mümkün. Hijyenine önem verenler için tabletle UV ışığı açıp tuvaleti kontrol etmeniz de mümkün.

Bu lüks tuvaletin görüntülerini galerimizde bulabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bunu alaturka olarak kullanan var mıdır :D:D:D

ultra sifon open

İleride eğer bu her yere dağılırsa bu teknoloji böyle bir sorun çıkacağını sanıyorum. Reklam tabelalarında artık " Tuvaletinizin dokunmatik tabletimi bozuldu? Sorun etmeyin TuvaTablet 7/24 hizmetinize açık. Artık rahat rahat .... yapabilirsiniz" :D Çok komik olurdu.

mükemmel hep böyle bir tuvalet istemişimdir ama adamlar benden önce hayata geçirmiş ah ah herşey kaynak

Arıza teli arayın bir kişi: "çabuk gelin tutuyorum, çabuk tamirm edin dayanamıyorum. hadiiiiiiii"

"Farklı ekosistemlerin birbirlerine bağlanması birbirine bağlanan sektörlerin tamamında veya bir kısmında üretim hacminin artması demektir."

İşte size üzerinde düşünülmesi gereken bir ekonomi teorisi...

türkiye'ye de gelmeli bu alet.

Diğer tuvaletler ile arayüzden ağ paylaşımı yapılabiliyormu :D

Kullanışlı birşeye benziyor :D

Tuvalette kalmayı daha uzun hale getirir bu alet. Halbuki yap ve çık , dışarıda adam gibi eğlenirim daha iyi.

Sen de yorum yaz