Şok iddiaya HTC'den yalanlama geldi!

Uzunca bir süredir ortalığı karıştıran bu HTC iddiası, gelen resmi açıklama ile nihayet yalanlandı!

Şok iddiaya HTC'den yalanlama geldi!

HTC özellikle son yıllara bakıldığında perakende satış ve genel üretim konusunda büyük düşüşler yaşıyordu. Bir türlü piyasada aradığı yeri bulamayan HTC, her geçen gün daha çok pazar payı kaybetti. Bu düşüş, firmanın HTC One modeli ile durma noktasına gelse  de, yine de şirketin canını sıkmaya devam ediyor.

Her ne kadar HTC eski günlerine geri dönmek yolunda önemli bir adım atmış olsa da, firmanın başında bulunan Peter Chou'nun yakın zamanda yerine başka birisinin getirileceği dedikoduları alıp başını gitmişti. Uzun süredir HTC'ye başkanlık yapan Chou'nun görevinden alınacağı bilgisiyse, en son bu Pazartesi gündeme geldi. Nitekim bu dedikodunun fazlasıyla yayıldığını gören genel başkan Cher Wang, Chou hakkında ileriye sürülen iddiaların tamamını yalanladı. "Kendisi şimdiye kadar büyük bir iş başardı." şeklinde konuşan genel başkan, Focus Taiwan'dan gelen raporlara göre şu şekilde bir açıklama da yaptı; "HTC bünyesinde bulunan herkesin, artık uzayın her neresindelerse, dünyamıza dönmeye ve firmamızın son zamanlardaki gelişiminin devamı için vakit harcamaya davet ediyorum."

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

one mini çıksa ve one s s4 mini gibi cihazlardan düşük bir fiyat politikası uygularsa alırım htc yüksek kalite yüksek fiyat uyguluyor biraz daha yenilendirmeli bu politikayı

@20 Eyl 2013 18:02 yüksek kalite yüksek fiyat sa normaldir zaten bu , adamlarda reklam tanıtım eksikliği var , ne zaman tv yi açsam samsung dan başka tel göremez oldum , halbuki bakıyoruz samsunga yüksek fiyat düşük kalite çok iyi pazarlama ; bu mudur yani normali ?

S600 lü one maxla olacak işler değil bunlar

Htc markalı en az 13 tel kullanmışlığım vardır.. Yukarı Allah var daha en ufak Bi sorunla karşılaşmadım..

Yazılım desteği çok kötü HTCde. Donanım olarak ne kadar iyi ve kaliteli olsalarda yazılımsal destekteki zayıflık insanları sıkıyor. Bugün aldınız orta seviye bir telefona yarın destek vermeyebiliyor.

Gigabyte GSmart GS202, HTC ONe X'in yarı fiyatında olmasa idi, gidip HTC'yi alırdım. Telefona yüklü bir harcama yapmak istemedim açıkçası... Yoksa HTC'yi seçerdim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir