Sony'den yeni Bravia serisi: V4500

Sony'nin yeni BRAVIA V4500 LCD TV serisi, yüksek çözünürlük keyfini doruğa çıkartıyor.

Yeni Bravia serisinde HD alıcı var
Yeni BRAVIA V4500 LCD TV serisi

Sony'nin yeni BRAVIA V4500 LCD TV Serisi; BRAVIA ENGINE 2 işlemcisi, Resim Çerçevesi (Picture Frame) Modu, AVC-HD Tuner ve 24p True Cinema özellikleri ile televizyon izlemeyi bir keyif haline dönüştürüyor

Sony, sahip olduğu özellikleri ile kullanıcılarına eşsiz görüntü ve ses deneyimi yaşatan BRAVIA LCD TV ailesini genişletmeye devam ediyor. Üstün teknolojisi ile fark yaratan yeni BRAVIA V4500 LCD TV Serisi yüksek performansıyla göz dolduruyor.

"Sınır Sensin" tasarım konsepti ile geliştirilen V4500, sıra dışı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekerken HD görüntü kalitesi ile de kullanıcılarına benzersiz bir TV izleme deneyimi yaşatıyor. Yeni V4500, koyu gümüş renk hoparlörleri ve siyah piyano kaplaması ile de modern bir görünüm sunuyor.

"Harika bir tasarıma ve son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olan BRAVIA™ V4500 serisi; ister TV, ister film ya da oyun olsun herkese daha tatmin edici bir ev eğlence deneyimi sunuyor." diyen Sony Europe, TVOE Pazarlama ve Ürün Planlama Başkan Yardımcısı Hiroshi Sakamoto, sözlerine şöyle devam ediyor: "dahili bir HD tuner'a sahip olan V4500, yaşam alanlarını Full HD görüntü ve ses ile doldurmak isteyenler için mükemmel bir çözüm sunuyor."

26" (66cm), 32" (82cm) ve 37" (94cm) ekran boyutu seçeneklerine sahip olan V4500, odanın neresinde oturulursa oturulsun rahat bir izleme deneyimi sağlamak için dönebilir ayaklara sahip.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Sahip olduğu özellikleri orta direk insanı görürmü? mmmm hiç sanmam belki 10 yıl sonra :)

@alito yaşıyormusunuz bilmiyorum ama :D 2008 de aldık televizyonu ve hala cillop gibi

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Yeni Bravia serisinde HD alıcı var
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir