Sony'nin 6.44 inç'lik tablet cebi göründü!

İnternete sızan bu fotoğraf, dev ekranlı cep modasına Sony'nin de katılacağını gösteriyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Sony'nin 6.44 inç'lik tablet cebi göründü!

Yukarıda gördüğünüz parça, Sony'nin de tabletimsi ceplere adım atmaya hazırlandığının bir ispatı olabilir. Veya olmayabilir de.

Çince bir forum olan Digi-wo'da ortaya çıkan fotoğrafta 6.44 inç'lik, 1080p çözünürlüklü bir Sony'nin çerçevesini görüyor olabiliriz. Fabrika görüntüsü sızan parçanın kenarlarının inceliği dikkat çekiyor. Çerçevesinin üzerinde gezinti düğmelerine sahip olmayan parça için söylenecek başka çok fazla şey yok. Parçanın sahte olmadığını onaylayacak bir bilgi, şimdilik mevcut değil.

Sony'nin 6.44 inç'lik bir cihaz üzerinde çalışıp çalışmadığını ve bu cihazı gerçekten "telefon" olarak adlandırıp adlandırmadığını zaman gösterecek.

2013, büyük ekranlı ceplerin yılı olmaya aday görünüyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan 6.1 inç'lik Huawei Ascend Mate'in ardından Nubia Z7'nin 6.3 inç'lik 1080p çözünürlüklü bir ekranla geleceği iddia ediliyordu. Samsung'un bir sonraki "phablet"i ise 5.8 inç'lik bir ekrana sahip olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

yakında telefon kullanmak için iki elden fazlası gerekecek...

5 inçlik ekrana 440 ppi ın mantığı nedir arkadaş? yap 1400x900 çözünürlük yeterde artar. zaten 320 ppi ın üstü algılanmıyor

yeter lan daha ne kadar büyüyecek telefonlar?

ilk çıktığında küçültmeye uğraşıyorlardı cep telefonlarını şimdi büyütmeye ..! yakında cep telefonu kılıfı yerine telefon çantası beğeneceğiz herhalde :))

Yetmezzz. 21 inç telefon istiyorum sırtımda taşıyacağım..

5.5 idealdir gerisi çöp olacak görürsünüz

''Yetmezzz. 21 inç telefon istiyorum sırtımda taşıyacağım..'' Çok iyi bir yorum olmuş. :D

Teknoloji ilerledikçe küçülmesi gereken cep telefonları büyüyor. Hayret verici bir durum. :)

4.7 inç üstü ekran tamamen gereksiz bence; hatta bazı durumlarda 4.7'yi bile tek elle kullanmakta güçlük çekiyorum. 4.5 gayet iyi bir boyut sanırım.

Gerek yok okadara ya sonuçta cep telefonu 4 inç yeter. Oldu olacak lep top kadar yapın. Millet internette video izleyecek diye bu kadarda büyütülezki

zamanında toshiba tg01 (4.1") almıştım, herkes dalga geçmişti cebinde televizyon var diye...

Ya bence donanımı artırırlarsa tutar bu telefon sonuçta sony bu, ben alırım iyi bişey yaparlarsa.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play