The Witcher'ın 2. Sezonu İçin Yeni Fragman, 3. Sezon İçin Yeni Müjde Geldi!

Kısa süre sonra Netflix'te yayına girecek olan The Witcher 2. sezon için yeni ve detaylı bir fragman daha yayınlandı. Ayrıca bir müjde de 3. sezon için geldi!

Netflix'ten The Witcher İçin 2 İyi Haber Birden

Netflix, 17 Aralık 2021'de platforma gelecek olan The Witcher 2. sezon için yeni bir fragman yayınladı. Ayrıca 3. sezonun resmi olarak yapım aşamasında olduğu da açıklandı. Böylece henüz 2. sezon yayınlanmadan, 3. sezon da onayı almış oldu.

The Witcher 2. sezon, ilk sezonun sonunda Geralt of Rivia (Henry Cavill) ve Ciri'nin (Freya Allan) 1. sezon sonunda karşılaşmalarını dikkatlice kurduktan sonra başlayacak. İkinci sezonda Geralt, Ciri'yi witcher'ların eğitildiği bir yer olan Kaer Morhen'e götürecek.

Yayınlanan yeni fragman, bugüne kadar gördüğümüzden çok daha fazlasını sunuyor. 1. sezonun acımasız final olaylarından sonra Yennefer'e (Anya Chalotra) ne olduğuna dair küçük bir ipucu da mevcut.

Yeni görüntüleri 1. sezonun özetiyle birleştiren fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz...

Road to Season 2 Trailer | The WitcherRoad to Season 2 Trailer | The Witcher
You can't escape the monster within. The Witcher Season 2 premieres December 17 on Netflix. SUBSCRIBE: About Netflix: Netflix is the world's leading streaming entertainment service with over 209 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries and feature films across a wide variety of genres and languages. Members can watch as much as they want, anytime, anywhere, on any internet-connected screen. Members can play, pause and resume watching, all without commercials or commitments. Road to Season 2 Trailer | The Witcher

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz