Tim Cook, Windows 8 modelini yine eleştirdi!

Apple CEO'su Tim Cook bu kez Windows 8'e değil, Windows 8'le çalışan bu cihazlara patladı...

Tim Cook, Windows 8 modelini yine eleştirdi!

Apple CEO'su Tim Cook, Apple'ın her çeyrekte düzenlediği mali toplantısında birçok konu arasında Microsoft ve Windows 8 hakkında da konuştu. Cook, Apple'ın "melez bir notebook-tablet ürünü piyasaya sürmeyeceğini" söyledi. Bazı PC üreticilerinin Windows 8 için bu tür çok yönlü laptop'lar hazırladıklarını biliyoruz.

The Wall Street Journal'ın D10 konferansında sahneye çıktığı bölümde Cook'a Windows 8'in melez modelinde neyin yanlış olduğu soruldu. Cook bu soruya şöyle cevap verdi: "Benim görüşüme göre tablet ve PC'ler farklı şeyler. PC'nizdeki eski şeylerle uğraşamıyorsanız, işinizi tablet ile yapabilirsiniz."

Cook, birisinin tablet ve notebook'u birleştirebileceğini, ancak bunu yapan şirketin Apple olmayacağını söyledi: "İkisini birleştirdiğinizde PC de eskisi kadar iyi olmayacaktır, tablet de."

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bunu zaman gösterecek. bakalım ne olacak. haklı mı çıkacaksın yoksa yanılacak mısın. hepsini göreceğiz.

Boş konuşmuş Apple eski günlerini mumla arayacaksın öyle Iphone ve İpaddan tirilyonları milyar dolarları kazanıp kasamızda 90 milyar nakitimiz var dediğiniz günleri mumla arıyacaksın Microsoft gümbür gümbür geliyor artık piyasada tek değilsin rekabet zamanı İtunes te iphonede ipadda batıp gidecek tarihin çöplüğündeki yerinize tekrar döneceksiniz zavallı cook apple olarak siz yenilmeye mahkumsunuz çünkü siz bundan daha iyisini hak etmiyorsunuz yenilikmiş yesinler applen yeniliğini bilime teknolojiye yazılım mühendisliğine bu güne kadar hangi somut gerçek katkılarınız oldu sadece kapitalizme büyük şeytana para kazandırmı başardınız beceriksiz gereksiz şeyler

17:49 bu ne sinir ya..az sakin..:)) ..bu kadar bi katkısı olmadığı için eleştirdiğine göre apple'ı senin baya bir katkın var bilişim sektörüne sanırım..ama genede az sakin..böyle nefret iyi değildir..

yok ya applein yazilim muhendisligine ne katkisi olmusmus??? bi netten arastir bakalim bill gatesin evinin bir "mac" ile tasarlandigi gercegini arastir sonra bakalim applein yazilim muhendisligine ne kazandirdigini goreceksin.

bos adam yine bos bs konusmus... Apple koleleri olmasa hictir...

Şapsal mısınız siz adam windows 8 e laf ediyor siz iphone u eleştiriyorsunuz hem osx windows daha iyi ve en iyi windows lu laptop MacBook Pro

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir