Toshiba'dan ultra taşınabilir laptop!

Toshiba'nın yeni dizüstü bilgisayarı "taşınabilirlik" kavramına yeni bir açılım getiriyor.

Toshiba'dan en yeni ultra taşınabilir laptop!

Toshiba Bilgisayar Sistemleri Bölümü bugün, yenilenen Satellite dizüstü bilgisayar yelpazesine ultra taşınabilirlik katarak 13,3'' dizüstü bilgisayarı olan yeni Satellite U500'ü tanıttı. Kompakt, ince ve hafif Satellite U500, göz kamaştıran şık 3 boyutlu dokuya sahip Lüks Kahverengi tasarımıyla Toshiba'nın dizüstü bilgisayar ürün sınıfında başka bir kalite göstergesi daha oluşturmuştur. Satellite U500, 2009 yılının yaz ayları boyunca Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da piyasada olacak.

TNB A.Ş. Genel müdürü Aytaç Biter yaptığı açıklamada "Ultra taşınabilir Satellite U500'e kişisel bir dokunuş katan göze çarpan bir tasarım yarattık, bunun müşterilerimiz için değerini biliyoruz" diyor. "Satellite U500 ile müşterilerimize oldukça etkileyici bir fiyata tam donanımlı ve ultra taşınabilir bir dizüstü bilgisayar sunuyoruz."

Başka bir Toshiba tasarım bildirimi

Satellite U500 büyük bir etki yaratmak için gerekli olan her şeye sahip: Şık Lüks Kahverengi tasarım, yalnızca kasayla sınırlı kalmayıp içeri doğru devam eden dokulu kaplamayla gerçek bir dokunma deneyimi sunar. Müşterilerimize daha fazla seçenek sunmak amacıyla Satellite U500 için iki farklı tasarım piyasaya sürülecek: biri şık krom çerçeve ayrıntılarına ve ayrıca isteğe bağlı olarak aydınlatılabilen bir klavyeye sahiptir. Diğeri ise gümüş renkli çerçevelere sahip daha uygun fiyatlı bir tasarımdır, aydınlatmalı klavyesi yoktur.

Satellite U500 – tam performans, ultra taşınabilirlik

Tam donanımlı, yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar olmasına rağmen Satellite U500, tarz sahibi tasarımından kompakt ve hafif olması faktörüne kadar her yönüyle taşınabilirlik özelliği göz önünde tutularak üretilmiştir. 2,15 kg'den başlayan ağırlığıyla, 317 mm x 230,6 mm temel ölçüleriyle, önden 29,5 mm yükseklik ve arkadan 38,2 mm yüksekliğiyle Satellite U500 yüksek hareketliliği garanti eder. Uzun pil ömrü sayesinde kullanıcıların çalışırken ve oyun oynarken AC elektrik prizlerine bağlı kalmamalarını sağlar. Satellite U500'ün entegre 3 boyutlu darbe sensörü, düşme veya darbe alma durumunda verileri korumak için yazma başlığını bir anda kaldırır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

"Satellite U500 ile müşterilerimize oldukça etkileyici bir fiyata tam donanımlı ve ultra taşınabilir bir dizüstü bilgisayar sunuyoruz."

Etkileneceğimiz konusunda hiç süphem yok :D

güzel bir ürün.

Benim masaüstü bilgisayarımdan bile hızlı nedeni ise benim bilgisayar baya eski yıllara ait. Yoksa yer ham yapar onu.

2,15 kg çokmu taşınabilir anlayamadım ????

13.3 inçte 512 mb ddr3 ramli kart ,hayallerim gerçek olmaya başladı ,ne o öyle 19 inç takoz gibi oyun laptopları ,ben oyunumu her yerde yüksek kalitede oynamak isterim .

TOSHİBA nın fiyatları GARİBAN ın açlığı :)

TOSHİBA nın fiyatları GARİBAN ın açlığı :)

Bu ürünü almayı ya da toshiba TR gibi yetkili servis konusunda yetersiz başarısız bulduğum bir kurumla çalışmayı kimseye tavsiye etmiyorum.

Ürünün bataryası çabuk tükeniyor ve ağır bir ürün boyutlarına göre (13.3 inç).

Bu ürünle ilgili sorun yaşadığım için sizleri de bilgilendirmek istedim. Kimse toshibanın ürünleri sağlamdır bir sorun çıkarmaz yalanına kanmasın artık.

Bir yetkili çıkıp da sizin sorununuzu çözelim diye yardımcı olmuyor hep biz ilgileneceğiz siz biraz daha bekleyin diye aylardır beklettiler sorunun çözülecek diye ama artık ne orada çalışanlara ne toshiba firmasına göstermiş olduğu bu ilgisizlik vurdumduymazlık ya da her ne diye nitelendirirseniz artık inanmıyorum.

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Toshiba'dan en yeni ultra taşınabilir laptop!
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir