TTNET'ten, ayda 7TL'ye e-imza uygulaması

TTNet, ıslak imza ile aynı hukuki geçerliğe sahip "e-imza" için bu önemli fırsatı sunuyor!

TTNET'ten, ayda 7TL'ye e-imza uygulaması

TTNET, online ortamda ıslak imza ile aynı hukuki geçerliğe sahip "e-imza" uygulamasını müşterilerine, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunuyor.

TTNET müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve zenginleştiren çözüm ve hizmetleri sunmaya devam ediyor. TTNET, nitelikli elektronik imza sertifika sağlayıcısı "E-Tuğra" şirketi ile yaptığı işbirliği ile müşterilerine,  online ortamda ıslak imza ile aynı hukuki yetkinliğe sahip "e-imza"yı, ayda 7 TL'den başlayan fiyatlar ve 24 aya varan taksit imkanıyla sunuyor. TTNET güvencesiyle iki yıllık kullanım dönemini kapsayan e-imza uygulamasına sahip olmak isteyenler,  bu hizmete tek ödemede 159 TL'ye sahip olabiliyor.

E-imza nedir?

E-imza uygulaması, güvenilir bir kimliklendirme ve onay mekanizmasıyla, bireylerin ve kurumların elektronik ortamda işlem yapabilmesini sağlıyor. Islak imza kullanımının gerektirdiği kağıt tabanlı işlemleri ortadan kaldırmasıyla iş süreçlerini hızlandıran e-imza uygulaması, verimliliği artırıyor.

E-imza bugün pek çok gerçek ve tüzel kişi tarafından kamu kurumlarıyla yapılan işlemlerde; e-devlet, e-ticaret, e-belediye gibi uygulamalarda ve özellikle banka, finans ve sigorta sektöründeki işlemlerde yoğun olarak kullanılıyor. Elektronik imza, 2012 sonu itibari ile MERSİS bünyesinde tüm ticari sicil işlemlerinde zorunlu olarak kullanılmaya başlandı.

E-imza kampanyası hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarını ziyaret edebilirler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Neden bu kadar pahalı sanki bizim yerimize gidip kendileri imza atıyorlar. Tek yaptıkları kod göndermek. O da sistem otomatik gönderiyor zaten.

2 yıllık imza için 160 lira bu ne yaa. biz banka işletim ücretine karşı çıkarken başka yerlerden delik açmaya çalışıyorlar.

işin içindeTT net varsa oraya güvenilmez.

ya kardeşim itiraz etmenize gerek yok bu banka işletim ücreti değil birşey değil 2 yıllık kullanım ücreti işte neden itiraz ediyorsunuz ki anlamadım. ttnet sadece aracı olmuş kötü birşeymi bu bee nasıl bir galeriden araba kiralıyorsunuz haftalık ücret ödüyorsunuz buda aynı o şekil bir sistem yani

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir