Türk Telekom'dan 100 bedava dakika fırsatı!

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi'ne üye olanlar, bedava 100 dakika kazanıyor! İşte detaylar...

Türk Telekom'dan 100 bedava dakika fırsatı!

Yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Online Hizmet Merkezi üzerinden veri güncelleme kampanyası başlattı. Kampanyada, Online Hizmet Merkezi'ne yeni üye olan ya da üyelik bilgilerini güncelleyen Türk Telekom müşterileri 100 dakika bedava konuşma kazanacaklar. Bedava dakikalar 3 ay boyunca şehir içi, şehirlerarası, GSM yönlerine kullanılabilecek.

6 Mayıs 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyada Türk Telekom müşterilerinin www.turktelekom.com.tr adresli web sitesinin Online Hizmet Merkezi bölümüne girerek üye olmaları ya da üyelik bilgilerini güncellemeleri yeterli. Kampanyadan Türk Telekom'un tüm bireysel müşterileri yararlanabilecek.

Online Hizmet Merkezi, Türk Telekom müşterilerine tüm abonelik işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirme olanağı sunuyor. Türk Telekom müşterileri www.turktelekom.com.tr adresinden, güncel fatura ve borç bilgilerini öğrenenin yanı sıra e-fatura uygulamasına geçiş, yeni ürün siparişi, tarife/paket değişikliği, nakil işlemleri ve arıza bildirimi gibi pek çok işlemi de gerçekleştirebiliyor.

2011 Şubat ayı itibariyle Online Hizmet Merkezi üzerinden 1 milyondan fazla işlem başarıyla gerçekleştirilmiş durumda.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

verdiği vereceği hizmetlere lanet olsun..millet kapattırıyor 19,90 TL Sabit ücret yada paket ücreti diye dayattıkları tarifenin altında başka bir tarifeleri yok.klasik hat hesaplı hat hepsini kaldırıp 20 tlden başlayan tarifelere mecbur bıraktılar milleti..abone olduysanız 20 tl yi her ay paşa paşa ödeyeceksiniz..100 dakika bedava diyorlarda zaten 20 tl ödüyorum o 100 dakika parasını peşin olarak..neyi bedava veriyorlar allah aşkına..Zulumlu kazık başka birşey değil..dünyanın hiçbir yerinde örneği olmayan telekom türk vatandaşlarını kazıklamakta 1 numara..millet kapattırıyor diye nerdeyse kampanya kampanya evlere bedava imajı veriyorlar bedava falan yok..parasını peşin ödüyorsunuz.düşününki ben 5 tl lik konuştum o ay ama genede 20 tl ödüyorum adalet nerede düşünün bir..

türk telekom kendi kendini bitirecek aha buraya yazıyom.

İnternetim gitmeze girerim bakarım bi.
Sayelerinde internetin gidip gelme korkusuyla geçiyo tüm günümüz.

Ben telefonu iptal ettireceğim.

Artık cep var arayan beni cepten bulsun. Sabit ücret adı altında daha fazla yolunmak istemiyorum.

Allah geride kalanları kurtarsın.

türk telecomdan gelecekse hiç gelmesin !

güzel kampanya

Nezaman dır ADSL kullanıcılarının Telefon ücreti ödemesi kaldırılıcak deniyordu bir haber çıkmadı demekki bir masalmış

gözümde değeri olmayan bir kampanya sevmediğim hizmetin kurumun nesine girip online uye olacam..hadi başka kapıya....sen bu kara lekeyle daha çok kampanya yaparsın..ismin cıktı artık istediğin kadar imaj yap..cem yılmazda güldürmüyor aksine adamıda soğuttun bizden telekom..

allah arap telekomdan razi olsun ki daha fazla somurulmeye dayanamadim ve telefonla adsl yi iptal ettirip mobil iletisime gectim. ve boyle bir rahatligi hayatim tatmasam anlamazdim. mobilite harika birsey. bu arada mobilite de her uc operatoru de denedim. aveaya yaklasmayin. vodafone iyi. turkcell en iyi

facebook ta örgütleniyoruz. YETER ARTIK KAFESTEKİ YOLUNAN KAZLARDAN OLMAK İSTEMİYOruzzzzzz..........

cok pahalı kazıklıyorlar

eyTelekom faturasını tıkır tıkır ödediğim internetimi tamir için beni bir hafta oyaladınız.hatta derdimi anlatacak bir muhatap bile bulamadım .abartısız 5-6saat dinlediğim klassik müzik işkencesi de cabası

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir