Turkcell, cüzdanı evde bıraktıracak

Turkcell, hayatımızı değiştirebilecek yeni bir hizmeti kullanıma açıyor! İşte tüm detaylar...

Turkcell, cüzdanı evde bıraktıracak

Mobil ödeme sistemleri alanında öncü uygulamalara imza atan Turkcell, dünyanın en gelişmiş mobil cüzdan çözümünü geliştirdi. Kredi kartı numarası yerine cep telefonu numarası ile alışveriş, cepten temassız ödeme, cepten cebe para transferi, cepten fatura ödeme, paket satın alma kişiye özel alışveriş fırsatları gibi pek çok özelliği tek bir platformda toplayan Turkcell Cüzdan, bu sayede kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunuyor. Üstelik banka müşterisi ya da kredi kartı sahibi olmaya gerek yok

Turkcell, tüketici alışkanlıklarını değiştirecek, alışverişte yeni bir dönemin kapılarını açacak yeni mobil cüzdan servisini kullanıma sundu. Turkcell Cüzdan adlı servis, çok sayıda uygulamayı tek bir platformda bir araya getiriyor. Turkcell Cüzdan kredi kartı numarası yerine sadece cep telefonu numarası girerek internette ya da mağazalarda alışveriş yapma özelliğiyle de dünyada bir ilke imza atıyor.

TL Kazandıran Cüzdan

Tüm telefonlarla uyumlu olan Turkcell Cüzdanı banka müşterisi olsun ya da olmasın tüm Turkcell'liler kullanabiliyor. Bunun için tek yapılması gereken  CUZDAN yazıp 7777'ye göndermek. Sadece Türkiye'nin değil dünyanın en gelişmiş mobil cüzdan çözümü olan Turkcell Cüzdan sunduğu basit ve güvenli işlem deneyimiyle Turkcell'lilerin günlük hayatındaki pek çok işlemi kolaylaştırırken, 31 Aralık 2012 tarihine kadar kullanıcılarına hatlarına yükledikleri TL kadar TL de kazandırıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bu ne şimdi NFC'nin turkcell'cesi mi?

Aman zaten sömürüyor bizi cebimize gelmesin ya

Tabi..Sim kartımı kaybettim deyip sahte vekaletnameyle bile ülkenin herhangi bir uyduruk bayisinden sim kartı alınabilen ve bu sayede milyonlarca lira kredi kartı dolandırıcılığı yapılan bir ülkede eminim çoook memnun olur birileri. Banka bilgilerini çalma derdini de ortadan kaldırın, gönderin arkadaşlar 7777 ye cüzdanınızı.

Madem kredi kartı numarası yerine telefon numarası girilecek bu büyük bir güvenlik açığı sayılmaz mı numarayı bilen bir arkadaşınız da sizin yerinize internetten alışveriş yaparak sizi dolandırabilir

@04 Eki 2012 21:38 arkadaşım o kadar basit bir şey değil tabi ki... cep telefonuna bir güvenlik şifresi gelecektir.

@04 Eki 2012 21:38 tabii canım.

@04 Eki 2012 21:38 işlemi onaylamak için kat pini gerekiyor. dolayısıyla sadece cep telefonunu bilmek yeterli değil.

telefon nuarası ile alışveriş yaparken. Onay için sanırım 2 defa şifre gelip onaylanması gerekecek.Ondan sonra alışverişler daha güvenli ve gizlilik ilkesine uygun şekilde devam edecek.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play