Toshiba'dan ultra taşınabilir laptop!

Toshiba'nın yeni dizüstü bilgisayarı "taşınabilirlik" kavramına yeni bir açılım getiriyor.

Kullanılabilirlikten ödün vermeyin

Kullanılabilirlikten ödün vermeyin

Satellite U500 oldukça kompakt bir tasarıma sahip olsa da, Toshiba kullanılabilirlikten ödün vermemiştir. Çoklu Dokunmatik Kontrole Sahip Dokunmatik Yüzey, kaydırmayı ve sıkça kullanılan diğer çalışma işlevlerini kolaylaştırır. Toshiba ConfigFree™ ağ yapılandırmasını ve çevrimiçi erişimi kolaylaştırırken, PC Health Monitor sıcaklık ve pil durumu gibi dizüstü bilgisayarın performansı açısından önemli olan bileşenlere hızlı bir bakış sunar. Yazılım ayrıca kullanıcıyı arıza öncesi belirli bir grafiksel kullanıcı arabirimi aracılığıyla uyarma işlevine sahiptir. Sekiz hassas düğme, ses/video işlevlerine ve ayrıca Toshiba Eco yardımcı programına doğrudan erişim sağlar, böylece enerji tüketiminin azaltılması kolay ve gözle görülür hale gelir.

İş için doğru güç

13,3" WXGA Toshiba TruBrite® ekran 16:10 en/boy oranına, 1.280 x 800 piksel çözünürlüğe ve 250 cd/m² parlaklığa sahiptir. Satellite U500 en fazla Core 2 Duo olmak üzere Intel CPU'larla çalışır ve 8 GB'ye kadar DDR bellek sağlar. Sabit disk sürücüsü 500 GB'ye kadar kapasiteye sahiptir. Daha da önemlisi Satellite U500 gelişmiş grafik performansı için en fazla 512MB DDR3 VRAM ATI Mobility Radeon™ HD 4570 GPU sunar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

"Satellite U500 ile müşterilerimize oldukça etkileyici bir fiyata tam donanımlı ve ultra taşınabilir bir dizüstü bilgisayar sunuyoruz."

Etkileneceğimiz konusunda hiç süphem yok :D

güzel bir ürün.

Benim masaüstü bilgisayarımdan bile hızlı nedeni ise benim bilgisayar baya eski yıllara ait. Yoksa yer ham yapar onu.

2,15 kg çokmu taşınabilir anlayamadım ????

13.3 inçte 512 mb ddr3 ramli kart ,hayallerim gerçek olmaya başladı ,ne o öyle 19 inç takoz gibi oyun laptopları ,ben oyunumu her yerde yüksek kalitede oynamak isterim .

TOSHİBA nın fiyatları GARİBAN ın açlığı :)

TOSHİBA nın fiyatları GARİBAN ın açlığı :)

Bu ürünü almayı ya da toshiba TR gibi yetkili servis konusunda yetersiz başarısız bulduğum bir kurumla çalışmayı kimseye tavsiye etmiyorum.

Ürünün bataryası çabuk tükeniyor ve ağır bir ürün boyutlarına göre (13.3 inç).

Bu ürünle ilgili sorun yaşadığım için sizleri de bilgilendirmek istedim. Kimse toshibanın ürünleri sağlamdır bir sorun çıkarmaz yalanına kanmasın artık.

Bir yetkili çıkıp da sizin sorununuzu çözelim diye yardımcı olmuyor hep biz ilgileneceğiz siz biraz daha bekleyin diye aylardır beklettiler sorunun çözülecek diye ama artık ne orada çalışanlara ne toshiba firmasına göstermiş olduğu bu ilgisizlik vurdumduymazlık ya da her ne diye nitelendirirseniz artık inanmıyorum.

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir