Uncharted 4'te Xperia Z5 ile selfie keyfi!

Gerçek hayatta Xperia Z5 alamamış olabilirsiniz... Ama bu oyunda ona sahip olmanız mümkün!

  • Onur Seven
Uncharted 4'te Xperia Z5 ile selfie keyfi!

Uncharted, tüm zamanların en ikonik oyun serilerinden biri haline gelmiş durumda ve yakında Nathan Drake olarak selfie çekmek de, serinin son oyununda mümkün olacak.

GTA V'teki selfie kamerası başarısından sonra Uncharted 4'ün yeni multiplayer modu da bir kameralı cep telefonu içerecek gibi görünüyor. Ve bu tabii ki Sony Xperia Z5 olacak.

Uncharted 4'ün PlayStation 4 üzerinde test edilen multiplayer beta modu içinde kurbanların cesetlerinin üzerinden Sony'nin yeni amiral gemisi telefonuyla selfie çekmek mümkün.

Bu Sony'nin agresif ürün yerleştirme uygulamalarının ilk örneği değil. Sony Pictures Animation tarafından hazırlanan Otel Transilvanya 2 filminin ana karakteri Kont Drakula'nın elinde de bir Sony telefon görülüyordu.

Bond filmleri de Sony'nin ürün yerleştirmelerinden nasibini almıştı. Sızan e-postalara göre Sony, Daniel Craig'in Skyfall filminde Xperia T3'ü eline alması için tam 3.3 milyon euro ödemiş durumda.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Sonuçta Sony nin oyunu istediği her şeyi koyabilir

hotel transilvnyada herkes sony kullanıyor :D drak mavis johnyy, filmi izlemediğim halde farkettim ayrıca terminatör 5te de tüm figüranlar ve connor reis lumia kullanıyordu microsoftta ürün yerleştirmede bonus yapmış :D ama ironik olan tüm lumialar nokia markaydı microsoftun çıkardığı hiç bir cihazı görmedik windowsu da görmedik tüm bilgisayarlar lumia cihazlar falan genysis işletim sistemini kullanıyordu :D

Teknik özellikler aynımı olacakmış :)

film, oyun, firma v.s. hepsi sony menşeili, e bırakın da istediğini yapsın dimi :)

Ne olacağıdı yane! Koskoca Uncharted oyununda iyyPhone mu kullanacaklardı! Bir kere iyyPhone o oyuna göre değil. O oyunda toza, suya ve basınca dayanıklı bir cihaz gerekli... Hihaahaa haaaa!

Oyun 4K gameplay olarak karşımıza çıksa müthiş olur bu bi güncellemeyle mümkünse hemen hazırlığına başla Sony zaten normalde 4K sistemli çıkaracağın ps4 konsolunu böylelikle telafi etmiş olursun hatalarından arınmış olursun 4K TV al diyosun 720p konsol yapıyorsun e bi zahmet senin real life'ı yaşatman lazım çok geç kaldın uncharted bu haliyle çok satabilir ama benim söylediklerim teknik açıdan çok önemli heleki bu son oyunuysa baya baya bi grafiği ultra HD'lere taşıman farz oldu .......

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play