Vodafone 3G+ İstanbul Boğazı'nda şov yaptı

Vodafone, 3G+ hizmetini bu kez çok farklı bir yerde sergiledi: İşte Yüzen Ofis şovu...

Vodafone 3G+ İstanbul Boğazı'nda şov yaptı

Vodafone, 3G+ hizmetleri çerçevesinde istenilen yerden istenilen zamanda hızlı internet ayrıcalığı sağlayan 3G Mobil Modem İnternet hizmetini, dış mekânda canlı ve yaratıcı uygulamalarla tanıtmaya devam ediyor.

Vodafone, İstanbul Boğazı'nda Bebek Ortaköy güzergahında seyreden Vodafone 3G+ Yüzen Ofisi ve ofis görevlileri ile, eve, ofise yani sabit hatlara bağlı kalmadan istenilen yerden istenilen zamanda süper hızlı mobil internet farkını sağlayan Vodafone 3G Mobil Modem tanıtımıyla İstanbulluları şaşırtmaya devam ediyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

bence bunlara hiç gerek yok. Bunun yerine eninde sonunda düşecek olan ücreti düşürün.

cok esik var 3g...sadece merkez noktalarda ikamet eden insanlar yararlanabılıyyor bahsettıgı yerlere bakarmısn bebek ortakoy vs ...sen bu hizmeti bebekle anadoluya aynı anda goturuyorsan buyuksundur...bunu beceremıyorsan şahşali reklamlarla milletin kandırmayın...western88

Vodafone bu hafta Günseli Özen OCAKOĞLU'nun da yazdığı gibi 3G olayıyla marka imajını Türkiye'de bir hayli artırdı.

10 yıldır telsim sımdıkı vodafone kullanıyorum...cok samımı gelmıyor politikaları. eskı telsım daha ıyıydı.

Yarın 3Gnin varlığı bile unutulacak. önce WAP sonra GPRS sonra EDGE şimdi 3G.
Yav görüntülü arayacak bi kişi yokkkkkkk rehberimde

Western kardeş bu dediklerin zamanla olacak şeyler. 1 ağustosda tüm il merkezlerinde geçme zorunlulukları bile yoktu şirketlerin. Sanırım 5 sene içinde tüm ilçelere ulaşması gerekiyor. Bu arada istanbulda benim gördüğüm kadarı ile Avcılardan Sultanbeyli , Tuzlaya kadar 3G var. Büyük ilçelerde de 3G var sanırım. Ordunun Fatsa ilçesinde var mesela . Ama küçük ilçeler biraz daha bekleyecek sanırım. Hem tarifeler oldukça pahali ve kotalar düşük mobil internet açısından çokda iş görecek cinsten değil yani.

3g şimdiye kadar çıkmış en iyi ikinci teknolojik üründür. birincisi internet ti

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
10 yıldır telsim sımdıkı vodafone kullanıyorum...cok samımı gelmıyor politikaları. eskı telsım daha ıyıydı.
-----------------------------------------
Telsim zamanındaki altyapıyı da biliyoruz. Konuşma esnasında sanki karşı tarfla aramızda rüzgar sesi gibi gelen sesleri, şebeke meşgul - şebeke meşgul uyarılarını, şebeke full çektiğinde bile "aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor" anonslarını.. Vodafone ile eski telsim'in altyapısı kıyaslanamaz bile.

reklamda maşallahları var, iş taahhüt edilen hizmete geldiğinde tam tersi bir durum söz konusu. Diyarbakırda 1 sene boyunca, ankara balgatta ise 4 aydır bağlantı sorunu yaşıyorum. 13 kez telefon yoluyla, 3 kez mail yoluyla, 1 kez de iadeli taahhütlü mektup göndermişim ama hala ilgilenen yok. sözleşme bitmek üzere, bittiğinde modemi kendilerine hediye edeceğim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir