Vodafone'dan alışılmışın dışında bir ürün!

Vodafone "BlackBerry Presenter"ı profesyonellerin hizmetine sunuyor. İşte profesyonel sunum cihazı!

BlackBerry® Presenter, projeksiyon cihazına takıldıktan sonra Bluetooth yoluyla BlackBerry® akıllı telefonlar ile irtibata geçiyor ve telefonda yüklü PowerPoint sunumu anında perdeye ya da monitöre aktarıyor. Türkiye'ye ilk kez Vodafone tarafından tüketicilerin beğenisine sunulan cihaz bir çok avantaj sunuyor.

Kullanımı çok kolay olan BlackBerry® Presenter'dan yararlanmak için projeksiyon cihazına ya da monitöre takmak yeterli. Bunun ardından BlackBerry® telefonunda "sunum" modu seçiliyor ve sunum başlıyor. BlackBerry® Presenter karmaşık kurulum ve ayarlamalar gerektirmiyor. Üstündeki tek düğmeden cihazı kapatmak veya yeni bir sunum için yeniden başlatmak mümkün.

Hafızası 100 sunum sayfasına ulaşabilen, 24 animasyonu destekleyebilen BlackBerry Presenter ile istendiği takdirde sunum sayfası geçişi için belli bir zaman ayarı yapılabiliyor. Böylece sunum kendi kendine akıyor.

İşte fiyatı ve diğer özellikleri

Cihazın sunduğu bir başka avantaj ise "freeze" yani dondurma özelliği. Bu özellik ile belirli bir sunum sayfası dondurulabiliyor. Onun arkasından daha ilerideki başka bir sayfa kullanılmak istendiği takdirde, sunumu yapan kişi telefonda istediği slaydı buluncaya kadar daha önce dondurulan sunum sayfası perdede kalıyor. Aranan sunum sayfası bulununca, "unfreeze" özelliği ile tekrar başlatılan sunum bu sayfadan devam ediyor.

Ayrıca sunumdaki sayfalara ilgili olarak alınan notlar da telefon üzerinde görülüyor. Böylece sunumu yapan kişinin dikkati dağılmadan sunuma devam edebiliyor.

BlackBerry® Presenter bütün Vodafone Cep Merkezlerinde KDV dahil 399 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Basın büleninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play