Windows 10'a yeni ön izleme sürümü geliyor

Windows 10 için yeni bir ön izleme sürümü gelecek mi; gelecekse ne zaman? Cevaplar haberimizde!

Windows 10'un yeni ön izleme sürümü yakında

Microsoft, büyük sürpriz yaparak, Windows 9'u atlayıp Windows 10'u çıkaracağını kısa süre önce duyurmuştu. Üstelik, Windows 10'un 2015 baharında çıkacak olması herkesi daha da şaşırttı. Microsoft şimdi de Windows 10 için yeni ön izleme sürümünün çok kısa süre içinde yayında olacağını haber verdi.

1 milyon kullanıcının halihazırda test ettiği Windows 10 için yayınlanacak yeni ön izleme ve test sürümü, Microsoft'un özel "insiders"  programı üyelerine açık olacak. Son kullanıcılar için hazırlanacak yeni ön izleme sürümü ise 2015'in başında yayınlanacak. Microsoft'un Windows'u artık rakip mobil işletim sistemleri gibi her sene yenilemek/güncellemek üzere pozisyon aldığını biliyoruz. Bakalım, 1 milyondan fazla kullanıcının test edeceği yeni Windows 10'da klasik Windows sorunları ile yine karşılaşacak mıyız yoksa yeni CEO Nadella Windows için gerçekten bir devrim yaratabilecek mi?

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Windows on , windows off

Satya nadella microsoft un steve jobs u olacak gibi geliyor bana. Windows 10 çok başarılı olacak bence. Daha ince ve hafif uzun pil ömürlü tablet pc ler yeni moda olacak gibi.

@16 Eki 2014 20:59 Kaç para aldın acaba ?

Windows u özledim... Gidimde bilgisayarı açim bari... Başlat denetim masası görev çubuğu....tıklar durrum sabaha kadar...

OS'niz son kullanıcılara ücretsiz olmadığı sürece hiç bir kıymeti harbiyeniz yok.Ücretsiz yapın görün o zaman devrim nasıl oluyor.

1 milyon kişinin Windows 10 kullandığına dair herhangi bir bilgi yok. O sayı yalnızca Insider programına kayıt olanları ifade ediyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir