Windows 10'dan kötü sürpriz!

Microsoft'un Windows 10 Yıllık Güncellemesi bazı yenikler getirecek ama eğer bu özelliği bekliyorsanız, ne yazık ki hiç şansınız yok!

  • Cenk Atlı
Windows 10'dan kötü sürpriz!

Bu yaz kullanıma sunulması beklenen büyük Windows 10 Yıllık Güncellemesi en azından bir beklentiyi boşa çıkaracak gibi duruyor. Zira yeni güncellemeyle birlikte Windows 10'daki her yerde mesajlaşma özelliği kaldırılıyor. Microsoft'un bir süredir test ettiği bu özelliğin Apple'ın platformlararası iMessage entegrasyonu ve Google'ın Hangouts üzerinden SMS özelliğine benzediği söyleniyordu.

"Bütün Windows cihazlarıma metin mesajları gönder" özelliğini aktive eden kulanıcılar böylece doğrudan telefonlarındaki bir uygulamayla eşzamanlanan bilgisayarlarındaki bir Mesajlaşma uygulamasından metin mesajları gönderip alabileceklerdi.

Önizleme test kullanıcıları söz konusu "her yerde mesajlaşma" özelliğine Nisan'dan beri erişebiliyordu. Firma yaptığı açıklamada bu özelliğin yerine Skype uygulaması üzerinden daha iyi bir deneyim sunmayı hedeflediğini belirtti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

doğru karar gerek yok

İnteraktif kutucuklara ne oldu Microsoft!? Her Windows sürümünde getireceğiz dedin ama hala getirmedin MS. Kutucuklar bu haliyle pek gereksiz. İnteraktif kutucuklar, standart kutucuklara renk katacak bir yenilik fakat nerde...

@Magirus - Deutz 2023 de geliyomuş kesin bilgi

@Magirus - Deutz muhtemelen bu güncellemede gelecek yeni kutucuklarımız :D

Yapma ya ne yaparız biz şimdi :p

Hayal kırıklığı bile değilsin microsoft.

Windows 10 a geçtiğime pişmanım,keşke 8 de kalsaymışım :(((

4. millenium faciası tutmadı niye hala ısrar ederler ki...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost