Windows 8 yükleyicisi de internete sızdı!

Windows 8'in yükleme ekranından güncel bir kare daha internete sızdı! İşte o görüntü...

  • Zeynel A. Öztürk

Windows 8'in 7955 numaralı yapısı internete sızalı iki hafta oldu. Bu sürümle beraber sızan yükleyici görüntüsü, Windows 7 yükleyicisi ile install.wim dosyası birleştirilerek ortaya çıkarıldığından güncel değildi. Güncellenmiş bir 7955 yapısından sızan ve Neowin tarafından yayınlanan bir görüntüde ise Windows 8 yükleyicisinin son hali ortaya çıktı.

Bu güncel yapıda 7955 yapısında bulunmayan 'installprep.exe' dosyası da bulunuyor. Yeni yükleyici dışında yapıda yeni bir özellik göze çarpmıyor. Bu yapıda sadece Windows tabanlı yükleyiciye erişilebiliyor ve Metro tabanlı boot ara yüzüne erişmek mümkün değil. Ancak bazı kaynaklara göre yeni bir sızıntının birkaç gün içinde yapılacağına dair söylentiler mevcut.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Ben hafiften ubuntuya dogru akiyorum artik. Hem mahallede havamiz oluyo ubuntu ne falan diyince bi degisik gözle bakiyo arkadaslar.

" Hem mahallede havamiz oluyo ubuntu ne falan diyince bi degisik gözle bakiyo arkadaslar." aynen :D

Windows 8 çıkıp kullanmaya başladığımızda,yav nelerle uğraşıyomuşuz diğeceğimiz kesin:)

Betaya Da Az Kalımış Zaten

windows 8 yukleyicisini gormek kimin ne isine yarar acaba? hangi alanda kullanabiliriz bu bilgiyi?

Mac OS X leopard a akıyoruz birde tüm türkiyede havamız oluyo :D

microsoft bu tür sızdırmalar yaparak kullanıcıları meraklandırıyor. Daha sonra linux dağıtımlarında olduğu gibi beta sürümleriini ücretsiz vererek hem sistemin iyileştiriyor. Hem de kullnaıcıları yeni wndowsu kullanır hale getirip pazarı ele geçirmiş oluyor.vista da bunu yapamadı hüsrana uğradılar win 7 de bunu yaptılar şimdi yüzleri gülüyor.

Ben hafiften ubuntuya dogru akiyorum artik. Hem mahallede havamiz oluyo ubuntu ne falan diyince bi degisik gözle bakiyo arkadaslar.

ubuntu demişsin ama 2 gün sonrada windows arıcaksın alışamazsın yanı hemen iller hep boyledir sonra windowsun gözünü seviyim dersin .d

Tam hayalimdeki windows yükleyicisi. bundan sonra hayatımda herşey bambaşka olacak, yeni ufuklar açıldı.

ben de mahallede havamiz olsun diye freedos kullanıyorum artık. o ne falan diyince özgür yazılım falan filan diyorum bi degisik gözle bakiyo arkadaslar.. hahaha ne insanlar var yaw :)

Her seferinde farklı bir yükleyici çıkıyor karşımıza.

bende windows 8 var kurmuşum yalnız arkadaşlar dil ingilizcedir

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play