Windows Blue'daki yeni Fresh Paint göründü

Windows Blue güncellemesinde yer alması beklenen etkileyici uygulama ilk kez göründü!

Windows Blue'daki yeni Fresh Paint göründü

Windows 8 için sunulacak "büyük" bir güncelleme olan Windows Blue hakkında bildiğimiz pek çok şey var, ancak güncelleme gizemini sürdürmeye devam ediyor.

MSFTKitchen'ın yeni ortaya çıkardığı bir videoda ise Windows Blue ile beraber geleceği düşünülen Fresh Paint'in yeni sürümü görünüyor. Uygulamanın yeni sürümünü görmek için 5. dakikaya atlamanız gerekli. Uygulama, şu anki Fresh Paint'e oldukça benziyor ancak görsel ile etkileşime girebilen yeni sulu boya renkleri ve resimleri içe aktararak sulu boya resimlerine dönüştürebilme işlevleri yeni eklenmiş.

Videoda Windows Blue hakkında konuşulduğunu duymanız da mümkün. Bununla birlikte ekranda görünen Windows'un Blue mu, yoksa normal Windows 8 mi olduğu belirsiz. Blue'nun bu yaz aylarında Windows 8'e gelme olasılığı mevcut.

Fresh Paint'in yeni işlevlerle donatılmış sürümünün göründüğü videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz (5. dakikaya atlayın)

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ah ulan keşke yapsaydım böyle bir şey aklıma gelmişti çok iyide kurmuştum her şeyi ama programlamasına başlamamıştım bile.. :/

Bıraksın bu işleride windows 8 destekleyemeyen son model pc'lerin sorunlarına ek birşeyler yapsın. Adam gibi kullanamıyoruz bile son model pcme kuramıyorum açılışta hata veriyor siyah ekranda takılı kalıyor ve ben tek değilim birsürü insan var, bu gibi sorunlarımızı çözmeye yönelsin bizde kullanalım.

@27 Mar 2013 01:12 sen Windows 8 için anakart biosunu güncelleme gel sonra burada çamur at ekran kartı sorunuda olabilir ne biliyorsun sahte oşmadığını piyasada gigabyte ve asus marka kartların çakma modellerinde çok yaşanan bir sorun.

7 senelik toshiba dizustu bilgisayarimda sorunsuz kullaniyorum. Sorun win8de degil sizde.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir