Windows Phone 7.8 bu Çarşamba gelebilir!

Microsoft, ne zaman geleceği belli olmayan son sürprizini Çarşamba günü sunabilir...

  • Zeynel A. Öztürk
Windows Phone 7.8 bu Çarşamba gelebilir!

İddialar doğru ise Windows Phone 7'li cepler için beklenen WP 7.8 güncellemesi, bu Çarşamba yayınlanabilir.

WMPoweruser.com web sitesinin ismini paylaşmadığı kaynaklarına göre Windows Phone 7.8 güncellemesi, 28 Kasım'da ceplere sunulabilir. Windows Phone 7.8, Lumia 900 gibi eski Windows Phone ceplerine sunulacak bir güncelleme ve yeni giriş ekranı, Bing'li kilit ekranı gibi birtakım değişiklikler içeriyor.

Microsoft, bir süredir Windows Phone 8'in çıkışıyla meşgul olduğundan Windows Phone 7.8 hakkında Haziran ayında tanıtılmasından bu yana çok fazla şey duymadık. Ancak son haftalarda adını daha sık duymaya başladığımız Windows Phone 7.8'in geçtiğimiz günlerde RTM aşamasına ulaştığı iddia edilmişti.

Çarşamba günü Microsoft'un yıllık hissedar toplantısının yapılacağı gün. Dolayısıyla Microsoft, Windows Phone 7.8'i bu etkinliğin önemli unsurlarından biri olarak düşünmüş olabilir.

Windows Phone 7.8'deki yeni giriş ekranını bu videoda yakından görebilirsiniz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

buda 5800 ın v60 efsanesi gibi 2 yılda çıkar :D

58 00 5 senelik telefon windows phonelar 2 senelik aradabu nasıl bi tüketici anlayışıdır anlamadım gitti adamlar 1 ayda hemen çıkardılar işte daha napsınlar 28 kasımda güncellencek telefonlar güzel bi haber

aman ne süpriz görende wp9 çıktı sanacak....

Bence güzel bir şey çünkü WP 7.8 Windows Phone 8'den pek farklı değil sadece hafıza kartı, fazla çekirdek ve NFC desteklemiyor. Ama şunları unutmamak gerek zaten cihazlar bunları desteklemediği için siz Windows Phone 8'in tüm nimetlerinden yararlanmış oluyorsunuz. İsmi WP 8 olsa bile olurmuş.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play