Windows Server 8 beta'dan ekran görüntüsü!

Windows 8'in bir süredir yavaşlayan sızıntıları beta sürümden sızan bu görüntüyle sessizliğini bozdu

  • Zeynel A. Öztürk

Windows 8'den sızan ekran görüntüleri bu aralar duraklamış olsa da Winunleaked.tk'nin yayınladığı Windows Server 8 beta'nın kurulum ekranı, işletim sisteminin sunucu sürümünü ortaya çıkarmış oldu.

Sızıntıyı yapan Winunleaked.tk web sitesine göre bu beta sürümü, "çok sayıda değişiklik, yeni dashboard arayüzü, yeni özellikler ve optimize edilmiş kod" ile geliyor. Windows 8 ve Windows Server 8'in resmi beta testine açılmadan önce daha fazla sızıntının açığa çıkması bekleniyor.

Windows 8'in beta sürümünün Şubat ayının sonunda tanıtılması, önümüzdeki hafta başlayacak Tüketici Elektronikleri Fuarı'nda (CES) ise Windows 8'in son yapısının Steve Ballmer tarafından gösterilmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

daha hızlı, daha stabil, daha az sistem kaynağı kullanan bir windows server 8 olsun.

Daha önceki haberlerinizin birinde Microsoft'un CES'e katılmama kararı aldığını söylemiştiniz.Şimdi ise "Windows 8'in son yapısının CES'te Steve Ballmer tarafından gösterilmesi bekleniyor" diyorsunuz.Katılacaklarmı katılmayacaklarmı?

Artık betası çıksada denesek yada yenı bir sızıntı olsada kursak geliştirici surumuyle bile mukemel olan bir işletim sisteminin betası nasıl olcakçok merak ediyorum hata yok diyemem ama vistadan hızlı xpden guvenli windows 7den daha guclu ve ıstıkrarlı ah birde aradığınız programları kolayca bulmak için bir kısayol koysalarmış ya orn paint istyorum search diyorum oraya pant yazıyorum buluyorum falan gereksiz bunlar bence sık sık kullanılan programlar için ayrı bir bolum olmalı ve kullanıcı ordan gereken programı rahatlıkla secebilmeli

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play