Windows'un gizli özelliklerine ulaşın

Windows'un gizli özelliklerine ulaşmak ve onu daha da hızlandırmak için ücretsiz bir yazılım...

Windows'un gizli özelliklerine ulaşın
TweakNow PowerPack ile Windows'ta bahar temizliği yapın...

Bilgisayarınızı kullandıkça, yüklediğiniz programlar ve indirdiğiniz dosyalar nedeniyle sistemin yavaşlamaya başladığını fark edersiniz. Bu konuda yapabileceğiniz pek çok şey var ama ne yazık ki bunların büyük kısmı ileri seviyede uzmanlık gerektiriyor. Sisteminizde bahar temizliği yapmak, bilgisayarınızı hızlandırmak ve Windows'u kendi tercih ettiğiniz özelliklere göre kullanmak istiyor ama bunun için çok fazla araştırma yapmak istemiyorsanız TweakNow PowerPack işinizi görecektir.

TweakNow PowerPack pek çok farklı disk temizleme seçeneği sunuyor. Bunlardan en faydalı olanı bilgisayarınızda farklı programların oluşturup silmediği geçici dosyaları bulmak ve temizlemek. Benzer şekilde sisteminizde birikmiş olan çerezleri (cookie) ve Windows'un Kayıt Defteri'ndeki gereksiz kayıtları temizlemek için de yöntemler sunuyor.

Programın Startup Manager aracı ise Windows ile birlikte başlatılan programları en kolay şekilde görmek ve gereksiz olanların otomatik başlamasını engelleyerek sistemin açılışını hızlandırmaya yönelik seçeneklere sahip. Burada yıllar önce kurup unuttuğunuz pek çok programa da rastlayabilirsiniz.

TweakNow PowerPack'ı ücretsiz olarak indirip kullanmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Ümit Öncel

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Windows u çökertmek istiyorsanız birebir bi program.
Ben denedim ve maalesef sonunda format atmak zorunda kaldım.

ihtiyacım yok, kullananlar için faydalı olur ama -ADVANCED SYSTEM CARE 4'ü- öneririm içinde her eşyi sunuyo firma olarakta başarılı olduğu kesin... :)

bilincsizce kullanılmaması gerek bir program aksi taktirde arkadas gibi format atmak zorunda kalabilirsiniz. bedava tweak programları icinde belkide en iyisi..

advenced sytem care

ASC 4 daha çıkmadı

kullanışsız...hatalarla dolu.. güncel değil. örnek: ürünü yükledim. internet explorer'ın arama motorunu varsayılan ayarlara getirdim. bing yerine kapanmış olan live.com' yönlendirtti... beş para etmez bir yazılım. neden tanıttılar anlamadım; böyle basit bir ayarda bile hata yapan yazılımı...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir