WoW: Wrath of the Lich King beta test başladı

Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan World of Warcraft'ın ikinci ek paketi için test süreci başladı

WoW: Wrath of the Lich King beta test başladı
Wrath of the Lich King: Blizzard kapalı beta sürecini başlatıyor.

Blizzard Entertainment, popüler World of Warcraft'ın (WoW) ikinci ek paketi için beta sürecini başlattı. Şu andan itibaren ilgili kişiler oyunun hesap yönetiminden bu iş için başvurabilirler.

Şu ana kadar sadece Alfa-sürecine davet edilmiş avuç dolusu kadar tester oyunu oynayabiliyordu. Geçen seneki Blizzcon ve bu seneki World Wide Invitational etkinliği ziyaretçilerine beta için davetiye gönderilecek. Talep etmemize rağmen kimse kesin bir tarih söylemedi. Fakat biz bu hafta içinde başlayacağını düşünüyoruz.

Bahsedilen etkinliklerde bulunmayan veya sadece oyunu denemek isteyenler Beta-Key çekilişine katılabilirler. Bu iş için sadece etkin bir WoW hesabına sahip olmalısınız.

Wrath of the Lich King, online RPG oyunu World of Warcraft'ın ikinci ek paketi oluyor. Güncel seviye ile karşılaştırıldığında oyuncular 80. seviyeye kadar oynayabilecekler. Blizzard, Northrend ile yeni düşmanlar, katliamlar ve oyuncuya-karşı-oyuncu alanları sunuyor. Ek paketin ne zaman çıkacağı henüz belli değil.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Arkadaşlar ben hayatımda World of Warcraft oynamadım. Acaba oynamaya değermi ? Önceden oynayanlara soruyorum. Bu arada Beta'ya katılırım heralde.

He bu arada hangi siteden katılınıyor betaya ?

WoW' a bir turlu isinamadim ya.

diablo 3 ü bekliyorum . . . sabırsızlıkla ve diablo 3 den sonra da world of diablo nun çıkacağına inanıyorum . . .

tek kelime muhteşemmm

arkadaşlar türklere beta yok :(
WoW dünyadaki en iyi oyundur. Sayesinde türk olan onlarca insanla tanıştım fakat oyunun içinde kendinizi kaptırmanız eve bağlı olmanıza neden oluyor. Unutmayın bu yüzden biri karısını öldürmüş ve WoW'un en iyi oyuncusu bir bayan... Oynamayanlar mutlaka oynasın
Dorainx
67 Dwarf Paladin
Sporeggar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir