Yapı Kredi'nin Watch uygulaması hazır

Apple Watch daha gelmedi ama onun Yap Kredi uygulaması şimdiden hazır!

Yapı Kredi'nin Watch uygulaması hazır

Yapı Kredi, Apple Watch ürünü için bankacılık uygulaması geliştirdi. Apple Watch'un Nisan sonunda satışa sunulmasıyla birlikte Yapı Kredi, dijital bankacılık kanallarına bir yenisini daha eklemiş olacak.

Yapı Kredi Mobil Şube ile entegre çalışacak olan Apple Watch uygulaması sayesinde Yapı Kredi müşterileri, ihtiyaç anında kendilerine en yakın Yapı Kredi Şube ve ATM'lerin yerini bulabilecek. Güncel döviz kurlarına hızla erişim sağlayabilecek. Yapı Kredi Mobil Şube tarafından iletilen bildirimleri anında görebilecek ve Akıllı Asistan servisi üzerinden tanımlanan 20'den fazla bildirimi takip edebilecek. Ayrıca, vadesiz hesap ve kredi kartı bilgilerini Apple Watch üzerinde kolayca görüntüleyebilecek.

Yapı Kredi olarak müşterilerinin bankacılık işlemlerini rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri adına dijital kanallarını sürekli geliştirdiklerini belirten Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan; "Apple Watch ürününü hayatın her anında kullanılabilir olması bakımından, çalışmalarımızda stratejik bir nokta olarak konumlandırdık. Giyilebilir teknolojilerin kullanım kitlesini büyütecek ve sektörü bir üst seviyeye taşıyacak Apple Watch için geliştirdiğimiz uygulamamız sayesinde müşterilerimize sınırsız bankacılık konforunu yaşatmaya devam edeceğiz. Öte yandan giyilebilir teknolojiler yanında, lokasyon bazlı hizmetler ve yeni mobil finansal servisler üzerinde de çalışıyoruz. 2015 yılı, her açıdan Sınırsız Bankacılık deneyimini bir adım öteye taşıdığımız bir yıl olacak" dedi.

Apple Watch'a özel Yapı Kredi Mobil Şube uygulaması ile ilgili detaylara www.yapikredi.com.tr/apple-watch linkinden ulaşılabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Arkadaş windowsphone için adam akıllı uygulama geliştirmeyen yapı kredi henüz piyasada olmayan alet için uygulama yapıyor. E tabi telefona o kadar para veren adamda var para yapı kredi de haklı

Yükleyelim, ondan sonra şarjı 2 saatte bitsin...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir