Yarış oyunu severlerin beklediği oyun geldi!

Sevilen mobil oyunun son sürümü, iOS ve Android platformları için yayınlandı!

Yarış oyunu severlerin beklediği oyun geldi!

Yarış oyunu tutkunlarının, rüya otomobil severlerin oyunu olan Asphalt serisinin 8.cisi iOS ve Android platformlarda yayınlandı.

Yılın en çok beklenen oyunlarından olan Asphalt 8:Airborne App Store ve Google Play'deki yerini 1,79 TL fiyat ile aldı. İyi grafik kalitesine, gerçeklik hissi veren sürüş deneyimi ve güçlü çok oyuncu moduna sahip olan oyun Asphalt 8, siz oyuncuları bekliyor.

Oyunda bizi bekleyen özelikler neler beraber görelim. Oyunda %80 yenilenen toplamda 47 yüksek performanslı otomobil mevcuttur. Oyunu Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R'in aralarında bulunduğu lisanslı arabaların tümüyle yarış yapma şansı sunuyor. Gerçek motor seslerinden kaydedilmiş efektler oynarken size daha da gerçekçi audio hissi verecek.

Oyunun sunduğu diğer yenilikler

Özetle uçuşa geçirme hissini yaratmak, yerçekimine karşı gelmek. Örneğin rampalardan adeta uçarak kullanacağınız arabalar ile yarış keyfi üst seviyeye taşımak. Virajlarda 360 derecelik dönüşlerle adreanalin arttırmak ve akrobasi yaparken havada manevra kabiliyetiniz sunmak.

Ayrıca oyunda İtalya'dan Nevada Çölü'ne dek yarışabilceğiniz 9 ayrı pist var.  Tüm pistler hem orjinal hem de ayna efektli denilen sürme özeliğine sahip.

Oyun geliştirilirken hız düşkünleri de tabi ki unutulmadı:

Career Modunda 8 sezon ve 180 etkinlik, Yeni nesil gölgeliyiciler, gerçek zamanlı geometri yansımaları ve diğer göz kamaştırıcı görüntüler, Şimdiye kadar göremediğiniz detaylı hasar sistemi.

8 oyuncuya kadar çok oyunculu modda oynabilceğiniz bu oyunda lisasnlı müzikler de size eşlik edecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

indirdim ben arkadaşlar ilk çıktığı gün. gerçekten hoş grafikler, takılma yok iphone 4s'de. tek sıkıntı 900mb civarı işte :/ hafızanız varsa satın alım derim.. online mükemmel oluyor!

Oyun mükemmel gameloftu tebrik etmek lazım Ben telefon için bu kadar iyi grafik görmesim

"... Gerçeklik hissi veren sürüş deneyimi..." Kısmında güldüm ve sonrasını okumadım. Sadece grafik basılmış fizik kanunlarıyla alakası olmayan klasik Gameloft oyunu. Bir Real Racing 3 veya o da olmadı NFS Most Wanted değil. Ama yiğidi öldür hakkını yeme zaman geçirtiyor mu, geçirtiyor. Alınır.

@24 Ağu 2013 00:50 fizik motoru değişmiş asphalt 7dekinin aynısı değilmiş :) rezil olmadan uzaklaş güleceğine .

Bence 7 nin oynanisi daha iyiydi

abi bu tür güzel oyunlar hep para yav real racing 3 indirdim oda hafıza yetmiyor :(

Hocam indirim zamanlarını bekleyin kendi Apple hesabımda en iyi uygulamalar ucretsiz ve orjinal bir sekilde bulunmakta özellikle asphalt oyunları

Sen de yorum yaz