Yeni cep bombası: O da sorunlu çıktı!

Sorunlarla boğuşan sadece iPhone 4 değil. İşte yeni cep bombasının beklenmeyen kötü sürprizi...

  • Gökay Özbudak
Droid X'deki ekran sorunu!
Sorun, çok az kullanıcıda ortaya çıktı...

Şimdiye kadarki en hızlı satan Android telefon Motorola'nın Droid X'ine sahip bazı kullanıcılar, ekranla ilgili bir sorunla karşılaşıyorlar.

Şikayette bulunan az sayıda Droid X kullanıcısı, hiçbir uyarı almadan telefonlarının ekranlarının titremeye başladığını ve tamamen kullanılamaz hale geldiğini bildirdiler. Kullanıcıların anlattıklarına göre, telefonu kullanırken ilk başta herhangi bir sorunla karşılaşılmazken, birkaç saat ya da gün sonra telefonun ekranı titremeye başlıyor.

Verizon , durumun farkında olduğunu ve hatayı kabullendiklerini Engadget'a attığı şu e-postayla açıkladı; "Verizon Wireless ve Motorola, çok az bir Droid X kullanıcısının ekran sorunuyla karşılaştığının bilincindedir. Motorola sorunu çözdü ve telefonları göndermeye devam ediyoruz. Ekranın kitlenmesi veya titremesi sorunuyla karşılaşan herhangi bir kullanıcı, Motorola müşteri merkezine başvurmalıdır."

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Çok berbat bir telefon zaten. Alt tabaka kullanıcıya hitap ediyor. iPhone gibi olamaz asla.

En azından adam gibi üstlenmişler ve çözmüşler sorunu.

En azından çözüyorlar.

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
Çok berbat bir telefon zaten. Alt tabaka kullanıcıya hitap ediyor. iPhone gibi olamaz asla.
Bugün 15:13

Bence bunu yazan arkadaş ironi yapmış. Benim türkiye'ye gelmesini beklediğim ilk telefon, Galaxy S'den ve Nokia N8'den daha çok merak ediyorum.

Ayrıca 3.7 inç dokunmatik, 720p HD video çeken bu ürün nasıl alt tabakaya hitap edebilir ki. Ancak İsviçre'nin yada Monaco'nun alt tabakasına hitap edebilir olsa olsa :P

''Alt tabaka kullanıcıya hitap ediyor'' Nesin sen yahu ,nası bi ortamda yetiştin ,neye maruz kaldı.Elindeki telefonlamı bişi olabilliyosun.i yara bandıda senin kafana lazım.

zamanında dalga geçmişti bide iphone4 le :D alma mazlumun ahını :D

sen üst tabakasın yani. eminim çok mutlusundur tabakanın üstünde olduğun için..

Kuzenim bu ülkede ilk 1000 sanayi kuruluşu arasına giren bir şirketin sahibi. Ve hala nokia 8110 kullanıyor. Alt tabaka derken hangi kesimi kastediyorsun anlayamadım. Ayrıca insanları sınıflandırma ırkçılığa girmez mi? Yorumları daha özenli ayıklamalı Chip yetkilileri...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play