Yeni Galaxy S5 davetiyesinde yeni detaylar!

Samsung'un yeni MWC davetiyesi, telefon hakkında yeni bilinmeyenleri de ortaya çıkadı!

  • Zeynel A. Öztürk
Yeni Galaxy S5 davetiyesinde yeni detaylar!

Galaxy S5 dedikoduları, cebin tanıtımına 13 gün kala iyice hızlandı. Henüz açığa çıkan bir davetiyede ise şimdiye kadar bilmediğimiz birçok şey ortaya döküldü.

Samsung'un yeni MWC davetiyesinde, "Hız", "Gizlilik", "Sosyal, "Stil" ve "Fitness" dahil olmak üzere renkli 9 simge yer alıyor. Bu simgeler, Samsung'un yeni amiral gemisinde odaklanacağı alanları gösteriyor. Galaxy S5'in bir süredir beklenen giyilebilir teknoloji Galaxy Gear 2'yle birlikte tanıtılması da muhtemel.

Galaxy S5'in bir parmak izi tarayıcısına sahip olup olmadığı ise hala merak konusu. Davetiye bu konuda herhangi bir ipucu vermiyor. Son söylentiler, ayrı bir parmak izi okuyucusundan çok, tüm ekranın parmak izi tarayıcısı olarak kullanılacağını iddia ediyordu. Ancak söylentiler arasındaki göz tarama teknolojisinin Galaxy S5'e yetişme ihtimali düşük.

En baştaki Hız simgesi, Galaxy S5'in Galaxy S4'ten daha hızlı olacağını gösteriyor; bu elbette şaşırtıcı bir durum değil. Ancak Samsung, buradaki şimşekle kamera hızından bahsediyor da olabilir. Galaxy S5 hakkındaki tüm bilinmeyenler, 24 Şubat'taki tanıtımda ortaya çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

kaynak verin !

S4 alanların son günleri ... Çok üzücü

ayriyetten o şimşeğin yanında yukarı ve aşağı ikonu var ne fotoğrafla alakalı olacak kafanızmı güzel. Tamamen 3g yada LTE ile alakalı birşey o.

o hız veri hızı olacak simge veri hızı simgesine benziyor

Ordaki speed Şimşek hızlı şarj demek ??

Ordaki şimşek yakında yagmurların başlayacağını isaret edio... Şimsek cakmasına dikkat edelim ark.. Subliminal msj vermis samsung...

Sen de yorum yaz