Yeni Galaxy Tab 7.7 Türkiye'de!

Galaxy Nexus'un ardından Samsung'un bu Android cihazı da Avea ile Türkiye'de satışta!

Yeni Galaxy Türkiye'de!

Avea; Samsung Galaxy Tab 7.7'yi Türkiye pazarında satışa sundu.

Yüksek görüntü kalitesiyle Super AMOLED Plus ekran özelliğine sahip Samsung Galaxy Tab 7.7, müşterilere 2 farklı teklifle sunuluyor. Buna göre dileyen, Samsung Galaxy Tab 7.7'ye tarife içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 dakika görüşme süresi, 3000 SMS ve 4 GB internet içeren paket ile 2 yıl taahhütlü ayda 159 TL'ye veya 1GB, 2GB, 4GB internet paketli tekliferden 2 yıl taahhütle 129TL' den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Avea İletişim Merkezleri'nde, tablet ve telefon keyfini bir arada yaşamak isteyen teknoloji tutkunlarını heyecanlandıracak kampanya süresince cihaza sahip olan Avealılara, 6 ay sınırsız Wi-Fi, orijinal stand kılıf ve HS3000 bluetooth kulaklık da hediye edilecek.

7.7 inç ekran boyutu ve yüksek görüntü teknolojisinin yanında Samsung Galaxy Tab 7.7, donanımsal yönden de son derece güçlü bir tablet. 1.4GHz'lık çift çekirdekli işlemciye ek olarak tabletin diğer özellikleri arasında 3 MP arka kamera, 2 MP ön kamera, sesli arama özelliği, full HD oynatıcı ve 16 GB dahili kapasite yer alıyor. Yeni uyumluluk zoom modu ile 7 inç tablet için optimize edilen Android 3.2 Honeycomb platformundan güç alan tablet 32 GB'a kadar MicroSD kartlarını destekliyor ve medya dosyalarının doğrudan aktarılabilmesini sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları