Yeni iPad'de bir sorun daha!

Isınma sorununun hemen ardından, yeni iPad şimdi de bu ilginç sorunla gündemde...

Yeni iPad'de bir sorun daha!
Apple kılıflarındaki durum net değil

iPad 2 için sunulan "akıllı kılıf"ların yeni iPad'i bazen uyutmadığı ve uyandırmadığı son dönemde en çok şikayet edilen konulardan biri. Bu durumun sadece üçüncü parti akıllı kılıflarda mı meydana geldiği, Apple'ın akıllı kılıflarında da sorun olup olmadığı ise henüz açıklığa kavuşmuş değil.

Cnet, Belkin iPad 3 kılıfının bir yeni iPad ile çalıştığını, ancak diğer iki yeni iPad ile çalışmadığını söylüyor. Apple, varolan akıllı kılıfların yeni iPad ile çalışacağını söylemişti. Ancak belki de kafaları karıştıran konu, uyutma/uyandırma işlevine sahip tüm kılıfların akıllı kılıf olarak adlandırılması. Orijinal Apple akıllı kılıflarında herhangi bir sorun olup olmadığı, yukarıda da belirttiğimiz gibi henüz bilinmiyor.

Sorunun kaynağı ise Cygnett'e göre Apple'ın iPad'de kullandığı mıknatısların kutuplarını geçtiğimiz sene değiştirmiş olması olabilir.

Hatırlanacağı gibi daha önce de, yeni iPad'lerde ısınma sorunu olduğu hakkında haberler yayınlanmıştı...

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

... F İ Y A S K O ...

yeni tekno yer karosu ölüm uykusuna yatınca uyandıramazsınız µ mangal olmasıda ilginç bir durum...

Son dönemdeki bütün ürünleri sorunlu...

Ama adamlar gene de 3 gunde 3 milyon satiyorlar...

yeni ipad satışlarına yaklaşabilecek veya onu geçebilecek ve onun özelliklerinide arkada bırakabilecek tek ürün şu ana kadar ilerde çıkacak olan samsung galay note 10.1 diğer firmalar ne kadar uğraşsalarda en büyük rakibi samsung apple'ın. iki firma bir yandan birbirleri için üretim yaparken diğer yandan patentler konusunda sonuna kadar savaşıyorlar.bunun adına da professyonellik deniyor işte

4. ipad modelindede bu sacma hatalar var midir?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir