Yeni online oyunda bir efsane!

Bugüne dek pek çok farklı oyundan bahsettik ama böylesini daha önce hiç görmemiştik...

Michael Jackson online oyun oluyor!
Pop'un efsanesi bilgisayarlara geliyor

Online oyun denilince aklınıza hangi oyunlar geliyor? WoW, Ragnarok, Ultima Online... Peki ya Michael Jackson'ın da online bir oyunu yapılıyor olsaydı ne yapardınız?

The Ultimate Michael Jackson Online Game adı altında piyasaya çıkacak olan oyunda, pop efsanesi olan Jackson'un hayatında olanları ve çevresindeki etkileşimlerini yaşatmayı planlamış yapımcı firma. Tıpkı diğer MMO oyunlarda olduğu gibi, Planet Michael'da da birçok farklı görev ve düşmanlarımız mevcut olacak. Fakat rakiplerimize ok atmak ya da üzerlerine ateş topları yağdırmak yerine dans edeceğiz.

Yapımcı Josh Gordon; "Geliştirmeye çalıştığımız oyun şüphesiz üzerinde bolca dalga geçilebilecek bir proje. Fakat Jakson çok büyük bir isim ve sonu gelmez bir efsane. Biz her ne yaparsak yapalım sadece onu sevenlerin bu projeye dahil olmaları bile çok yüksek sayıda bir oyuncu kitlemiz olmasına yetecektir." dedi.

Oyunun aylık ücretli mi olacağı yoksa farklı bir ödeme sistemiyle mi çalışacağı henüz kesinliğe kavuşmuş durumda değil. Ayrıca oyunun çıkış tarihine de henüz değinilmedi. Şimdilik beklemeye devam edeceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Aylarca oynanacak bir oyun tarifi yok haberde. Kimse bir aydan fazla süre oynamak(dans figürleri yapmak:d) istemez. İlk satışta geçirmeye odaklanmalılar.

Abi düşünsenize kaç levelsin ? daha tango levelindeyim :D

adam haklı beyler! en azından dürüst olmuş

Bu ne ya? Moonwalk yeteneğini kullanabilmek için level 30' a kadar bekliycez mi yani?

tamamen prim bence michael Jackson hayranlarından para kazanmak.Oyunun da tutulabileceğini düşünmüyorum.

ya abiler bu oyunun oynucam nası oynucam

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play