Yeni Pentax küçücük ve çok hızlı

Küçücük ve çok hızlı: Yeni Pentax K-S2 dijital SLR fotoğraf makinesi.

Yeni Pentax küçücük ve çok hızlı

Dayanıklı ve sağlam SLR fotoğraf makineleri ile kendini tanıtan Pentax Ricoh, 20 megapiksel çözünürlüklü yeni Pentax K-S2 fotoğraf makinesini tanıttı. Pentax K-S2 D-SLR 20 megapiksellik AA filtresiz Prime II destekli CMOS görüntü sensörünün yanı sıra su geçirmez özellikli gövde yapısı, dahilî Wi-Fi kablosuz bağlantı ve NFC Yakın Saha İletişim teknolojisi ile öne çıkıyor. Yüksek görüntü kalitesi ve fonksiyonelliği beraber garantileyen Pentax K-S2 dijital SLR fotoğraf makinesi aile bireyleri ve fotoğraf çekmeye meraklı tutkunlar için ideal bir model. Pentax K-S2 beraberinde kit olarak gelen ultra incelikteki hareketli standart zum objektif sadece 1.5 inç yüksekliğe sahip.

Pentax K-S2 dijital fotoğraf makinesi kompakt ve hafif gövde yapısında Pentax'a özgü su geçirmezlik, dahil sarsıntı azaltma sistemi ve loş ve zayıf ışıklandırılmış, hareketli sahneler içeren ya da zorlu hava koşulları gibi ortamlarda hassas ve hızlı otomatik netleme sağlayan Safox X AF odaklama teknolojisi gibi pek çok gelişmiş özelliği bir arada barındırıyor. Çok-açılı, 921K noktacıklı (RGB+Beyaz), 3.0 inç LCD ekran ve Hava Boşluksuz Gövde ile farklı görüntüleme biçimleri elde ediliyor. Tamamen yeni Self Shot Assist kendi kendine çekim yardımcısı mükemmel "selfie" çekimi sağlıyor.K-S2'nin çok açılı LCD ekranı ve ikinci deklanşör tuşu en kolay şekilde öz çekim yapabilmenize yardımcı oluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Sony Nex 3/5/7 serilerinden vazgeçemem! ?? Hem dizayn estetik göze hitap ediyor.. kullanıcıya duygu veriyor enstantanelerde...?? keskinlik ve kalite quantitet degerleri ile imaj yaratıyor tabii ki vazgeçemeyenler de..?? 3 tane Sony var vazgeçemem görüntü kalitesinden..??

@20 Eylül 2015 18:21 Dizayn konusu haricinde katılıyorum. Dizayn olarak fujinin aynasızları çok şık...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost