Yeni Surface reklamında hedef Galaxy Tab 10.1

Microsoft, yeni reklamlarında bu kez Apple'a değil; diğer bir rakibine "salladı!" Haberimizde...

Oynat Suface ve Galaxy Tab 10.1'in portları Microsoft, yeni reklamında Galaxy Tab 10.1'i ve Surface'i böyle karşılaştırıyor...

Microsoft, "şükran günü" hafta sonunda yayınladığı Surface reklamlarında bu kez farklı bir rakibini hedefine aldı. Firma Apple ile uğraşmak yerine bu sefer Koreli rakibi Samsung'u ve onun tableti Galaxy Tab 10.1'i gözüne kestirdi.

Yeni reklamlardan ilki, Galaxy Tab 10.1'deki USB portunun eksikliğini ele alıyor. Surface 2'de ise iki tam boyutlu USB yuvasının yanında ayrı bir şarj portu bulunuyor. Galaxy Tab 10.1'de ise sadece bir micro USB portu var ve bu portu şarj için kullanırken USB girişinden faydalanamıyorsunuz (bunun için ek bir aksesuara ihtiyacınız var).

Microsoft'un Galaxy Tab 10.1'i hedef alan ikinci reklamı, haberimizin ikinci sayfasında.

İkinci reklam: Surface'i ailenizle paylaşma

Oynat Surface'i ailenizle paylaşma Microsoft, yeni reklamında Galaxy Tab 10.1'in çoklu kullanıcı işlevinin yokluğunu hedef aldı

Diğer reklamda ise Surface 2'nin birden çok kullanıcı desteği ele alınıyor. Bu sayede tablet, kullanıcıya özel bir deneyim sunabiliyor. Galaxy Tab 10.1'de ise sadece tek kullanıcı hesabı kullanabiliyorsunuz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Şu Microsoft ve nokianın reklamları bir harika :D

Windows varken neden android alınır ki. =D

tabi ipad pro'yu falan duydular kactilar hemen :D

Surface 2'nin tanıtımı neden yapılmıyo varsa yoksa apple samsung artık chip olarak taraflı haberciliğe son verin

Galaxy note 10.1'in surface'e göre artılarını saymaya kalksanız değil reklam uzun metrajlı film çekersiniz. Microsoft'un note 10.1 ayarında tablet çıkarması için daha iki fırın ekmek yemesi lazım.

@03 Ara 2013 18:34 Iyi de onlarda biliyor bu yuzden Galaxy Tab'i hedef almislar, Note'u alsalar biliyorlar baslarina gelecek seyi :)

Arkadas usb portu ıcınde mıcrosoft tabalı tablet almam yanı. Once wındows store u bı adam etsınler. Vırusten, trojandan kurtulalım dıye tablet aldık. Sagolun Mıcrosoft ve androıd tabletede soktu.

Reklamlar Çok Güzel Gönderme Var Fakat Karşı Taraftan Ses Gelmiyor Demekki Doğru Noktaya Vuruyor Microsoft...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir