Yeni Toshiba'lar görücüye çıktı

Türkiye'de pazara sunulacak olan yeni Toshiba'lar bugün görücüye çıktı. İşte yeni teknolojiler...

İşte yeni ürün serisi

İşte yeni ürün serisi

NB 200 Netbook Serisi
Taşınabilirliğin, güçten daha önemli olduğu noktalarda mini-notebooklar tam bir kişisel tamamlayıcıdır. Neredeyse cebe sığabilecek boyutu, düşük ağırlığı , dahili 3G özelliği ve kolay bağlanabilirliği ev dışında kullanım rahatlığı ile masaüstü yada tam donanımlı notebook'unuzu tamamlar. NB 200 Serisi netbookların detaylarına dikkat edin lütfen. Örneğin üstündeki 3D dokulu kapak göz zevkinizi okşayacak, dahili 3G özelliği ise kullanım açısından yeni ufuklar açıyor. Renk seçenekleri ve iddalı özellikleri ile bu ürün çok tercih edilecek.

İşte yeni ürün serisiF10 Mini Projeksiyon Cihazı
Toshiba, fotoğraflarına bakmak isteyenler yada iş amaçlı sunumlarını yapmak isteyenler için, mini notebook ve netbooklarla beraber kullanılabilen çok pratik olan F10 projeksiyon cihazını sunar. Yeni LED projeksiyon cihazı bir CD kutusu büyüklüğünde ve sadece 650 gr. Yok artık dediğinizi duyar gibiyiz.

Ürün 60 inch'e kadar olan tüm sunumları yapabilmekte.

Kablosuz Projeksiyon X200: Türkçe Konuşuyor
Yaratıcı buluşlarda öncü, Toshiba hafif, kablosuz, 3LCD teknolojili, dünyanın ilk sesle uyarı sistemine sahip kablosuz projektörünü sunar. Bu inanılmaz buluş, hem kullanım kolaylığı hem de düşük maliyetle projeksiyon sahibi olmanızı sağlıyor. İnce TLP-X200 network uyumlu projeksiyon cihazı, benzersiz çoklu ekran seçeneği ile 3 yıl Toshiba garantisi altında. TLP-X200 projeksiyon cihazı, 3LCD teknolojisi ile inanılmaz bir görüntü kalitesi, 3000 ANSI lumen, XGA(1024x766) doğal çözünürlük, 600:1 keskin kontrast oranı ve entegre olan "karatahta" fonksiyonu ile renk ayarlaması özelliklerine sahip. Aynı zamanda Windows Vista uyumlu olması ve HDMI girişinin olması hem profesyoneller için hem de evde kullanımı için mükemmel bir seçim haline getiriyor.


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir