Yeni yılın yeni cep telefonları!

Yeni yılın ilk aylarında piyasaya sürülmesi beklenen 12 yeni cep telefonu, geri sayımla makalemizde!

Yeni yılın yeni cep telefonları!

2012 yılı boyunca Samsung ve rakipleri durmadan iri yarı telefonlar piyasaya sürdüler; 2013 yılı da farklı olmayacak. Özellikle Android işletim sistemli pek çok yeni telefon karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu ilk bakış dosyasında yeni yılın ilk aylarında karışımıza çıkacak 12 yeni telefona dair bilinenleri sunuyoruz.

Yeni yılda herkes aradığını bulacağa benziyor: Listemizde pırıl pırıl gösterişli telefonlardan, bütçe dostu alternatiflere kadar herkese uygun bir cihaz var. Android düşkünleri özellikle sevineceğe benziyor. Orta seviye diyebileceğimiz HTC One SV gibi LTE destekli yeni telefonlar dikkat çekiyor. Nokia Lumia 620 gibi yeni Windows telefonlar sayesinde Microsoft'un işletim sistemi biraz daha fazla kendinden bahsettirecek gibi. Windows 8'li telefonların ucuzlamasıysa telefon almayı düşünenleri sevindirecek.

Yeni yılın ilk telefon fuarı

İster basit telefonlar olsun isterse de ekstra büyük akıllı telefonlar, listedeki cihazları sıralarken sundukları özellikleri ve bazı durumlarda da yapma şansı bulduğumuz ilk bakış değerlendirmelerimizi göz önüne aldık. Sadece cihaz bilgileri vermekle yetinmek istemedik; bu nedenle telefonun kimlere hitap ettiği sorusuna da cevap bulmaya çalıştık.

İşte, yeni yılın ilk çeyreğinde piyasada olması beklenen 12 yeni cep telefonu... Tıklayın...

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

iPhone dışında hepsi yalandır. 2013'de illa bir telefon alacaksanız yeni iPhone alın 2013'de çıkacak.

@God Bless USA o bir oyu da kendi vermiştir.

Hepsi para tuzaa.. yok 4 çekirdekmiş yok 1.5ghz işlemciymiş. mübarek evde telefon üstünden cisco network santrali kuruyo sanki.. kimi kandırıyosun alıcan telefonu, whatsap yükliycen engri börds oynuycan, yeme bizi

daha iyi oyun oynıycam diye 500-600 TL fazla para vereceksen bi telefona.. hiç kasma kendini, git bi ps3 veya xbox 360 al, oyunun kralını oyna, hem kendi kendini kandırmamış olursun

Milliyetçi insanlardan nefret eden ABD'li milliyetçiler elbette iphone'u övecek ama şu bir gerçek windows telefonların tek ama tek eksiği windows store'un yetersiz olması.Bunu samsung başardı windows da yapabilir.

@03 Oca 2013 14:13 Windows hangi ülkenin ya da Samsung Türk malı da biz mi bilmiyoruz. Madem milliyetçisiniz neden gidip Vestel tablet almıyorsunuz?

@03 Oca 2013 14:13 hee yapar yapar :))

@04 Oca 2013 23:38 ha vestel çok türk malı ya adamlar yazılımın y sini bile yapmaktan aciz kaldı ki donanım ...

her zaman için kalite ve her zaman için tabi ki Apple diyoruz.....

Xperia Z için bekliyorum

samsung'un 2012 de yaptığı ciroyu başka hiçbir firma yapmamıştır.samsung pazarlık payını son dönemlerde de arttıracaktır ben 2013 de Samsung'dan LİNUX yazılımlı telefon bekliyorum :) ... şaka bir yana win8 storesini genişletmeli ...

@08 Oca 2013 10:39 Zaten Android Linux tabanlı.

@08 Oca 2013 10:39 Samsung adette daha çok satsa da, telefon dışında tv vs cihazları da buna eklememize rağmen halen Apple'ın ne cirosuna ne de karını yakalamış değil. Kulaktan dolma yazarak gerçekler değişmiyor.

ayyyy çok supermiş ama param yok bari bedava verinde tam olsun

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir