Yine Bir Jacob Jensen Tasarımı: JX20 Pura

Lüks ve ihtişamı sevenlere yeni bir Jacob Jensen tasarımı: Jabra JX20 Pura Bluetooth kulaklık.

Jabra JX20 Pura
Lüks ve ihtişamı sevenlerin tercihi: Jabra JX20 Pura

Dünyanın lider Bluetooth kulaklık ve mobil müzik aksesuarları üreticisi Jabra, lüks ve ihtişamı sevenler için yine bir Jacob Jensen tasarımı sunuyor; Jabra JX20 Pura. Jabra JX20 Pura Sıra dışı tasarımı, ufak boyutları ve titanyum malzemesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Jabra lüks tutkunu kullanıcılar için tasarladığı JX serisini genişletiyor. Geçtiğimiz yıllarda Jabra JX10 ve Jabra JX10 Cara'yı piyasaya sunarak büyük ilgi yaratan Jabra, yine bir Jacob Jensen tasarımı olan Jabra JX20 Pura'yı tanıttı. Özellikle titanyum yüzeyi ve simetrik çizgileri ile dikkat çeken Jabra JX20 Pura, sıra dışı tasarımıyla da lüks tutkunu kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Hafifliği, kolay kullanımı, boyutları, titanyum malzemesine verilen siyah rengi ve kulağa uyumu Jabra JX20 Pura'yı vazgeçilmezler arasına sokacak.

JX20 Pura da Yine Ünlü Tasarımcı Jacob Jensen İmzası Baş tasarımcılığını Timothy Jacob Jensen'in yaptığı Jacob Jensen Design tarafından tasarlanan JX20 Pura, yeni nesil lüks sembolü olarak kabul ediliyor. Koyu siyah parlak yüzeyi, minik ve yuvarlak hatlı yapısı, özel kutusu ve aksesuarları ile JX20 Pura, her zaman ön planda olmayı sevenlere hitap ediyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir