Zula'da "Çukur Sezonu" Görkemli Başladı!

Zula'ya "Çukur" haritasının eklenmesiyle Nonstop Zula Espor Merkezi'nde gerçekleştirilen özel turnuva, Zula severler tarafından yoğun ilgi gördü.

Zula'da "Çukur Sezonu" Görkemli Başladı!

Türkiye'de ve dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan Zula ve Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur iş birliğinin ardından başlayan Çukur Sezonu, hafta sonu gerçekleşen özel turnuva ile taçlandı.

Sabah saatlerinden itibaren turnuva için Nonstop'u doldurmaya başlayan Zula ve Çukur hayranları, dizinin geçtiği önemli mekanlardan esinlenilerek hazırlanmış Çukur Haritası'nı  bire bir deneyimleme imkanı bulurken, bu harita üzerinde ilk kez yarışmanın da heyecanını yaşadı.

Haritanın sahneden tanıtılmasının ardından başlayan özel turnuva, "herkes tek" modunda gerçekleşti.  Tüm bireysel oyunculara açık  olan ve toplam 200 oyuncunun katıldığı turnuvada Rıza Hangül ve Samet Çelik arasında geçen kıyasıya rekabetin kazananı Rıza Hangül oldu.  Turnuvada Samet Çelik ikinci, Serhat Sayrim ise üçüncü olurken, ilk 3'e girenler toplam 1.000.000 Zula Altını  ödül kazandı.  Ayrıca turnuvaya gelen herkese 3 adet Platin Deste hediye edildi.

Çukur Sezonu hakkında...

Dünyada 26 milyonu aşkın oyuncusu bulunan yüzde 100 yerli oyun Zula'nın "Çukur Sezonu"nda Zula ve Gladyo ekibinin çatışması, bu kez aksiyonun ve çatışmanın eksik olmadığı Çukur dizisinin sokaklarına taşınıyor.

 Zula'da Çukur Mahallesi  "Ölüm maçı haritası" olarak yer alıyor. Oyuncular silahlarını "Çukur Serisi" ve "Çukur Nadir Desenleri" ile özelleştirip, Çukur heyecanına dahil oluyor.

 Tasarımı ile gerçeklik algısını üst seviyeye çıkaran Zula Çukur Haritası'nın yanı sıra, yeni sezonda Çukur için hazırlanan özel spreyler de yer alıyor.

"Cumali Koçovalı" ve "Azer Kurtuluş" 1 Kasım'da Zula heyecanına dahil oluyor

Çukur Sezonu'nda heyecan 1 Kasım'dan itibaren dizinin iki sevilen karakteri "Cumali Koçovalı" ve "Azer Kurtuluş"  karakterlerinin oyuna dahil olmasıyla daha da artacak.

Çukur Haritası, yepyeni Çukur ürünleri ve yeni karakterler ile Zula severler için oyun zevki ve deneyimini daha üst seviyeye çıkarıyor. Zula oyuncuları, artık Çukur heyecanını TV'de izlemekle kalmayıp, bire bir yaşama imkanı buluyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play