Bloody Multi-Core Gun3 V5 incelemesi Rakiplerin şansı iyice azalıyor.

CHIP ONLINE Notu
98 Satın Al
  • "Auto Recoil Suppression" özelliği
  • Fiyata göre sunulanlar
  • Üçüncü çekirdek için ek 20 dolar gerekli.
Özetle

Bloody Multi-Core Gun3 V5, korkulacak bir fiyata sahip değil. Oyunlarla ilgisi olan herkesin ulaşabileceği bir fiyat etiketine sahip ve karşılık olarak sundukları cömertçe. Üst düzey özelliklerin bizi büyülediğini söyleyebiliriz ancak ne yazık ki üçüncü çekirdeğin aktif hale gelebilmesi için –buna üçüncü kullanım profili desek daha doğru olacak- 20 dolar ödemek biraz tuhaf. Sunulan özellikler birçok kullanıcının ilgisini çekecektir ancak ek bir bütçeye katlanmak yersiz. Yine de söz konusu özelliği aktif hale getirseniz bile Bloody Multi-Core Gun3 V5, benzerlerinden çok daha ucuz bir rakama gelmiş olacak. Düşünmeden alınabilecek kadar iyi bir fare.

Hedefi ıskalamaktan şikayet ediyorsanız, artık kimse sizin bileğinizi bükemeyecek.

Bloody, son dönemlerde yıldızı parlayan ancak gitgide dinginleşen oyuncu aksesuarları pazarına heyecan katmayı planlıyor. Marka aslında kulvarda yeni bir koşucu değil. Deneyimli fare üreticisi A4 Tech tarafından destekleniyor ve tamamen profesyonellere hitap eden ürünlere odaklanmış durumda. Ülkemizde şimdilik fareleri ile boy göstermeye başlayan markanın, oyuncuları ilgilendiren kulaklık, klavye ve aksesuar gibi seçenekleri de yakın zaman içinde piyasada olacak. Firmanın çok çekirdekli oyuncu faresi olarak adlandırdığı Multi-Core Gun3'te V2, V3, V5 ve V7 olmak üzere beş farklı seçeneği var. İncelememizde üst seviye oyunculara hitap eden modellerden biri olan Multi-Core Gun3 V5'i mercek altına alacağız.

Oldukça yüksek bir malzeme kalitesine sahip olan farenin iddiası, sizi kafa vuruşlarında daha yüksek bir başarıya ulaştırmak. "Auto Recoil Suppression" özelliği sayesinde hedefe ateş ettikten sonraki silahın tepmesi önceden algılanıyor ve yine hedefe kilitli kalmanız sağlanıyor. Böylece rakibinizin kafasına nişan aldıktan sonra ıskalama şansınız son derece azalıyor. Özel olarak geliştirilen mekanizma sayesinde normal farenin hedefe kilitlendikten sonra silah tepmesinin sonrasında dağınık olarak ateş ettiği ve Bloody Multi-Core Gun3 V5'in de böyle bir durum yaşatmadığı görülüyor. FPS oyuncuları için ideal olan farenin rakiplerinde benzer bir özellik bulunmuyor. Oynadığınız oyuna göre "Auto Recoil Suppression"un hassaslığını değiştirebilmeniz mümkün.

Bloody Multi-Core Gun3 V5'in optik algılayıcısı bir çukur içinde değil fare tabanına paralel bir yapı içinde sunuluyor. Böylece hassasiyet artıyor ve algılayıcının tozlanması engelleniyor. Son derece ergonomik olarak tasarlanan farede çözünürlük ayarının 200 dpi ile 3200 dpi arasında değiştirilebilmesi mümkün. Saniyede 368 MP görüntü işleyebilen bir teknoloji sayesinde bilek hareketlerinizi en iyi şekilde bilgisayara aktarmayı başaran farede yine bileğinizle bir saniyede gerçekleştirilecek 75 inç'lik yer değişimini de hatasız bir şekilde ekrana yansıtabilirsiniz. Temizlenebilir özel bir kaydırma tekerleği bulunduran Bloody Multi-Core Gun3 V5'te tekerleğin altında üç farklı tuş var. Tuşların programlanabilmesi veya farenin farklı çekirdekleri aktifken farklı işlevler sunabilmesi mümkün. Farenin 150 gramlık ağırlığı ideal ve değiştirilebilmesi mümkün değil. Boyutlar 127 x 73 x 39 mm olarak ifade ediliyor ve bilgisayarla aradaki kablonun kaygan bir örgü malzeme ile kaplanması dikkate değer yönler arasında. Söz kablodan açılmışken uzunluğun 180 cm olduğunu söyleyelim.

İlk çekirdek günlük kullanım için düşünülebilir. Ofis ve internet uygulamalarında kolaylıklar, aynı zamanda multimedya işlevleri böylece biraz daha pratik hale geliyor. İkinci çekirdek aktifleştiğinde ise tüm tuşlar savaşa hazır hale geliyor. 1 no'lu tuş tek atış sağlarken N tuşu çift seri atış yapıyor. 3 no'lu tuşun görevi ise üç seri atış yapabilmek. Üçüncü çekirdeğin aktif olduğu durumdaysa fare bambaşka özelliklere bürünüyor. "Auto Recoil Suppression" ile böylece kafa atışlarındaki ıskalama riskiniz en aza iniyor. Otomatik bombalama, gerçek zamanlı silah ayarı, mermi yolu ayarı, cephanelik yönetimi ve makro kaydı gibi birçok özelliği getiren üçüncü çekirdek ise fareyi asıl olarak farklı kılan taraf. Fakat ilginç şekilde bu özellikler yazılım desteğiyle sağlanıyor ve Bloody'nin sitesinden 20 dolar verip satın almadan kullanılamıyor. Tuhaf değil mi?

Bloody, faresine kesinlikle güveniyor ve dünyadaki en hızlı tuş tepkisine sahip olduklarını söylüyorlar. Hatta bunun testi için sitelerine bir program da eklemişler. Programı kurarak fareleri birbiriyle yarıştırabilirsiniz. Yarıştırma yöntemi de her ikisinin de tuşlarını birbirine dayayın ve sıkıştırın. Bloody gerçekten de elimizdeki birçok dünya markası fare arasından galip gelmeyi başardı.

Bloody Multi-Core Gun3 V5 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Bloody Multi-Core Gun3 V5
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 98
Üretici Bloody
Firma Multimedya     (212) 479 46 46
Teknik Detaylar
Çözünürlük 200 dpi - 3200 dpi
Tuş Sayısı 8
Hızlanma 30G
İzleme Hızı 75 inç / saniye
Yanıt Süresi 3 ms
Boyutlar 127 x 73 x 39 mm
Ağırlık 150 gram
Satın Al

Alternatifleri

Alternatifi çok. Fiyatı önemsiyorsanız ve ödediğinizin karşılığını en iyi şekilde aramak istiyorsanız daha fazla araştırmaya gerek yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

v7 alıcam sanıırm harikalar ve de özellikle işaret ve yüzük parmağınız mousepade sürtüyosa eliniz büyükse tavsiye ederim yanda kanatları var çünkü kordonu asla kopmaz zarar görmez zaten

V7 nin icinde 3. Çekirdek programı varmi ???????

yok kardes bloody.tw sitesnden 20 $ bayılıp satın alıcaksn

benim kredi kartımı kabul etmıyor yardım visa kart

@09 Eylül 2013 13:30 paypalla alicaksin

bende bloody v7 var ultra gun 3 ozellıyı alamıyorum yardım

KARDESIM BENDE BLOODY V5 VAR SABAHTAN BERİ 3.CEKIRDEGI ACMAYA CAISYORUM EKSTRADAN 20 DOLAR DAHA MI VERMEM GEREKIYOR ?*

ben alıcam 3. çekirdeği de bu silahları nasıl ayarlicaz

beyler bu 20$ verdikden sonra tamamlandı dedi nolcak sölücek varmı

arkadaşlar , bunun 3 lü atış özelliklerini açmak için para mı veriyoruz?

ben elime tam oturuyor diye aldım core 3 için crack ler mevcut 13$ sanırım şuanki core 3 aktif ücreti tercih sizin crak yapabilirsiniz ağır kullanışlı makrolar point blank da sorun yaratıyor oda benden kaynaklanıyor olabilir

ben aldimda bu mosueyi yeni aldim faakat bunun oynadigim için oto hareketlerini ayarlayabilirmiyim

internetten biraz araştırın core 3-4 nasıl aktıflestırıldıgını bulur yaparın 20 dolara hıc gerek olmadıgını gorursunuz :)

Auto Recoil Suppression özelliğini kullanınca bizi aim açtık sanıp banlamasınlar sonra?

@30 Mart 2015 22:12 Dostum zaten mouse un en güzel yanı içinde 160k hafıza var. yazılımda yaptığın ayarları o çipe yüklüyorsun oyunlar script açtın sanmıyor ;) Bende 2017 den sesleniyorum bloody t70 aldım böyle bir yetenekte mouse yok bence <3

Dostum bnde v5 almayı düşünüyorum daha önceden a4 tech f4 kullandım boyutu çok iyiydi benm icn önemli olan boyut cok mous degistirdm fakat f4 deki ergonomiyi goremedm elim biraz büyük everestin mousunu aldm gx8 tutarken elim kasılıyo v5 i tavsiye edermisn gercekten ve bu arada aldktan snrada 25 dolar verckmisiz oda sorn degl yeterki elime tam otursnn

Sen de yorum yaz

Turhost