Huntkey Hercules II incelemesi Huntkey Hercules II: Şık tasarım

Renkli tasarımı ve yuvarlak hatlarıyla etkileyici bir görünümü olan Hentkey Hercules II, tasarımındaki başarıyı sürdürüyor.

Oynat Huntkey Hercules II Renkli tasarımı ve yuvarlak hatlarıyla etkileyici bir görünümü olan Hentkey Hercules II, tasarımındaki başarıyı sürdürüyor
Yan tarafın ızgaraları bir sistemle şeffaflaştırılmış ,böylelikle hem görünüm hem de soğutma açısından daha etkili olmuş.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Etkili soğutma
  • Renkli tasarım
  • Dayanıklı yapı
Daha önce ilk tasarımını incelediğimiz Hercules model kasanın ikinci
sürümü Test Merkezi'mize girdiğinde ilk dikkatimizi çeken selefine göre daha renkli ve şık tasarıma bürünmüş olmasıydı. Bu kez portakal ve siyah renkler yerine kırmızı ve siyahın karışımından oluşan kasa daha etkileyici görünüyordu.

Midi Tower boyutunda olan kasa, arka tarafındaki iki vida ile açılıyor. Kasanın yan tarafında bulunan hava tüneli, soğutma için olumlu bir katkı sağlıyor. Ayrıca yan tarafın ızgaraları bir sistemle şeffaflaştırılmış. Böylelikle hem görünüm hem de soğutma açısından daha etkili olmuş. Kasanın ön yanında bulunan delikler sayesinde, kasa içerisinde hava sirkülasyonu sağlanıyor. Bu delikler serinin genel özelliği olarak kasaya hızlı bir araç havası veriyor.

Kasanın iç kısmında tipik vidalama sistemi geçerli. Vidaların gireceği yerler önceden belirlenmiş olsa da maalesef bu kısımda pratik bir çözüm sunulmamış. Aynı şey ürünün arka tarafındaki PCI yuvaları için de geçerli. Ürünle bir güç kaynağı verilmiyor. Arka tarafında bir adet sekizlik fan bulunuyor. Ön kısmında bulunan USB, ses, mikrofon ve firewire girişleri üst kısma yerleştirilerek ulaşılması kolaylaştırılmış.

Sonuç : Renkli tasarımı ve yuvarlak hatlarıyla
etkileyici bir görünümü olan Hentkey Hercules II, tasarımındaki başarıyı sürdürüyor.
Huntkey Hercules II Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Huntkey Hercules II
Ürün Türü Kasa
CHIP Online Notu 68
Üretici Huntkey
Teknik Detaylar
Tip ATX
Genişleme yuvaları 1 x 3,5, 4 x 5,25, 6x HD
Çoklu port'lar 4x USB 2.0, 1 X Firewire, ses ve mik.
Güç kaynağı Yok
Boyut 520 x 220 x 445 mm
Ağırlık Yaklaşık 5 kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Fiyatı ne kadar :D

super powerin bi game case si vardi ona benzıyor =)

Atilla Taşın şarkısında söylediği gibi KIRMIZILIM SANA YANDI CANIM :)
kasayı ilk görüşde aşk gibi uzun zamandır bilgisayarımın kasasını değiştirmeyi düşünüyordum bu nedenle internette çeşitli markalarda kasaları inceliyordum ve işde aradığım kasayı buldum sonunda teknik özellikleri ile olsun şık ve değişik tasarımı ile olsun hele de fiyatı açısından benim gibi kasasını yenilemek isteyenlere bire bir kasa herkese tavsiye ederim

Sen de yorum yaz