Inca IM-320 incelemesi Ufak boyutlu

Cam dışında her yüzeyde çalışma

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
Inca'nın özellikle dizüstü bilgisayar ve netbook kullanıcılarının beğeniyle kullanacağı faresi IM-320, farklı renklerdeki etkileyici tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Alışıldık makara sistemiyle kablo yönetimi sağlayan ürün mor, pembe, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Optik bir algılayıcısı olan ürün, herhangi bir fare altlığı gerektirmeden hemen hemen her yüzeyde sorunsuz çalışıyor. Ürünün 800 DPI optik algılayıcısının da bu başarılı performansta etkisi büyük yer tutuyor. Boyutları gayet küçük olan ürün, yanınızda taşımada da büyük kolaylık sağlıyor. Yine Inca'nın uygun fiyat politikasının bu üründe de devam ettiğini görüyoruz. KDV dâhil 11.5 TL'ye satılan ürün fiyatına göre başarılı bir performans tablosu çiziyor. Yine sadece 49 gram ağırlığında olan ürün, herhangi bir sürücü gerektirmeden, tak-çalıştır sistemiyle çalışıyor.
Özetle

Uygun fiyatıyla başarılı bir performans sunan Inca IVM-101RM5, farklı renkleriyle kişiliğini yansıtmanıza da yardımcı oluyor.

Inca IM-320 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IM-320
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 68
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Arabirim USB
Algılayıcı Optik
Çözünürlük 800 DPI
Renkler Mor, pembe, beyaz ve siyah
Sistem desteği XP/Vista/7
Diğer Cam dışında her yüzeyde çalışm

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

bu incelemeye baktım gittim bir tane aldım çok memnunum tasarım harika küçük olmasıda performansına diyecek yok teşşekkürlr CHİP

Sen de yorum yaz