Samsung YP-T8 incelemesi Mini multimedya üssü

Samsung’un yeni MP3 çalar modelleri gerçekten de takdirimizi toplamayı başarıyor. Samsun YPT8, 512 MB kapasiteye ve 65 bin renk destekli 1,8 inç LCD’ye sahip başarılı bir tasarım.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
69
Cihazda dahili FM radyo, ses kaydı (harici giriş, dâhili mikrofon ya da radyodan) ve metin dosyası görüntüleme özellikleri bulunuyor. Bu zengin özelliklere ek olarak MPEG-4 biçiminde video gösterimini de unutmayalım. Video gösterimi için ürünle gelen yazılımı kullanarak ilgili videoları .svi biçimine çevirmelisiniz. Dahili Li-Ion piliyle tam şarjın ardından yaklaşık 20 saat müzik keyfi sunan Samsung YP-T8’in, bir MP3 çalardan beklediğiniz hatta beklemediğiniz pek çok özelliği barı ndırdığını belirtelim. Fakat 512 MB’lık hafıza (özellikle video gösterebilen bir cihaz için) yeterli olmayabilir. Bu durumda en azından cihaz üzerinde bir genişleme yuvası bulunmalıydı diye düşünüyoruz. Daha pahalı üst modellere böylece ekonomik bir alternatif sunulmuş olurdu.
Özetle

Eğer 512MB bellek sizin için yeterliyse gerek başarılı tasarımı, gerekse zengin özellikleriyle bu MP3 çaları kesinlikle beğeneceksiniz.

Samsung YP-T8 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Samsung YP-T8
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 69
Üretici Samsung

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

MPEG4OLAN BİR VİDEOYU SVI FORMATINA ÇEVİRDİĞİMİZDE GÖRÜNTÜ KALİTESİ NASIL ACABA?

SONER

benim anlamadığım bu yazıları yazan Chip uzmanları kendilerini müşteri yerine koymuyorlar mı?Eğer koysalardı bence bir medya çalıcının ve göstericinin ses kalitesi çıkış gücü gibi konularda ayrıntılı bilgi vermeleri gerekirdi.Lütfen incelemelerimizde bunu yapın biz Chip e güvendik.Sizde bizim isteklerimize karşılık verin.Saygılarımla.
Aytekin İspirli

ya bu ürünün sesi video kalitesi nasıl performansı nasıl yani neye göre test yapılıyor anlamıyorum su alet 3 gün bende olsa ben bile bundan daha ii ve detaylı bri yorum yazabiliceğime inanıyorum

makınayı aldım begendım fakat artı bır hafıza kartı takabılıyormuyuz

gerçekten ben kullanıyorum film yüklüyorum 350 mg lık dosyayı svi formatına çevirdiğinde 80 mg yapıyo böylelikle bir sürü film atabilirsiniz çok da güzel gösteriyo bndeki 1gb lık ama:)

Bende kullanıyorum bu makinayı,iyiki almışım düşünenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bi ürün.

ben makina ile ilgili bir sorun yaşıyorum

bunu suya düşürdüm ve nereden açacagıM I bilmiyorum

helllpppp meeeee!!!!!!

Sen de yorum yaz